Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zbytečné přiznání ortodoxní katoličky, České Miss Bučkové před kamerami TV Nova: Lhala jsem úplně všem, jsem anorektička! Eliško, to je "překvápko"!

Eliška Bučková je kost a kůže.
Zdroj: herminapress.cz

Modelka Eliška Bučková učinila jedno z nejzbytečnějších přiznání české bulvární historie – doznala se k poruše příjmu potravy, o které všichni věděli a kvůli jejímuž popírání je roky ironizována.

I tak je ale její zpověď pro dnešní Prásk! na Nově hodně drsná. Bučková přiznává, jak lhala i nejbližší rodině, a popisuje finty, kterými předstírala konzumaci na večírcích.

"Jednou jsem nejedla pět dnů, bála jsem se domácí zabijačky," líčí situaci, kdy za každou cenu musela doma u rodičů na Moravě jíst, byť v Praze byla jen o vodě a Noidových tělních tekutinách.

Ortodoxní katolička Bučková teď bude řešit trojí problém. Doma bude asi trochu dusno, urychleně je třeba zajít ke zpovědi a hlavně je čas začít se léčit, což je zřejmé i při sledování záběrů Prásku, na kterých je modelka bledá a evidentně psychicky rozrušená.

Prásk! vysílá Nova dnes pět minut před pátou.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články