Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zbytečná tragédie: Třináctiletý hoch se oběsil, neunesl, že jeho tajná láska má kluka

Zdroj: unsplash.com
neštěstí
Opravdu tragický incident se odehrál v anglické obci Chilton. Třináctiletý chlapec byl nalezen oběšený ve svém domě. Vzal si život poté, co zjistil, že jeho tajná láska má přítele.

V anglickém Chiltonu se stalo něco opravdu strašného. Tatínek Andrew Storey našel v jejich rodinném domě oběšeného syna. Třináctiletý Harry Storey si sáhl na život.

Vše to začalo, když si mladičký hoch dopisoval s kamarády na WhatsAppu. Napsal jim o tom, že jeho tajná láska má přítele a následně začal psát o sebevraždě. Jenže pak to přešel a pokračoval v normální konverzaci. Jeho kamarádi měli o Harryho trochu strach, ale mysleli si, že jde jen o žert, protože Harry byl hodně sarkastický. Bohužel o žert nešlo.

Když ho tatínek objevil v pokojíčku oběšeného, s chlapcem ihned spěchal do nemocnice. Bohužel o tři dny později zemřel. Pro rodinu i přátele to byl ohromný šok. Nikdo netušil, že by k něčemu takovému mohlo dojít. O Harryho nikdy neměli starosti. Všichni ho považovali za normálního šťastného chlapce, který nikdy neměl problémy s duševním zdravím.

Podle vyšetřovatelů měl Harry před sebevraždou několik nepovedených testů ve škole. Chlapec také předtím, než strašlivý akt spáchal, sledoval seriál, ve kterém se hlavní hrdina oběsil.

Související články

Další články