Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zbytečná tragédie: Osmnáctiletého motorkáře srazil řidič škodovky, na místě zemřel

Zdroj: Profimedia.cz
Strašná tragédie
K velkému neštěstí vyjížděli policisté v pátek po desáté hodině večer. Na Prostějovsku srazil mladý řidič octavie (19) ještě mladšího motorkáře (†18). Ten na místě způsobeným zraněním bohužel podlehl.

Mezi obcemi Roztání a Otinoves na Prostějovsku se v pátek večer stala zbytečná tragédie. Pravděpodobně z nepozornosti ji zavinil devatenáctiletý řidič škodovky. "Po projetí mírné levotočivé zatáčky začal na přímém úseku silnice předjíždět před sebou jedoucí auta a přitom pravděpodobně přehlédl v protisměru jedoucí motocykl," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

S teprve osmnáctiletým motorkářem se čelně srazil a ten na místě zemřel. Řidiče octavie podrobili policisté dechové zkoušce, která stejně byla jako orientační test na drogy negativní.

U zesnulého mladíka byla nařízena soudní pitva, majetková újma se zřejmě vyšplhá ke 100 tisícům korun. "Tato tragická nehoda, při které vyhasl život mladého řidiče, je nadále v šetření, stejně tak i její příčina a další okolnosti, které k ní vedly,“ uzavřela Zajícová.

Související články

Další články