Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Zbyněk Vlček z Love Islandu v Oktagonu: Utká se s profi zápasníkem ze Slovenska

Zbyněk Vlček se připravuje na zápas v Oktagonu - utká se s profi zápasníkem ze Slovenska.
Zdroj: koláž eXtra.cz/ se souhlasem Gabriel Torok
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
MMA

Zbyněk Vlček kývl na svou dost možná nejtěžší dosavadní životní výzvu - již brzy ho čeká zápas v Oktagonu, kde se v kleci utká s profesionálním slovenským zápasníkem Gabrielem Torokem. Účastník Love Islandu sice vlastní černý pás z juda, kterému se dlouhé roky věnuje, ale v disciplíně MMA zažije svůj první profi debut - a to rovnou na vyprodaném galavečeru na Štvanici. Jak tento nečekaný duel vznikl? O tom se rozpovídal pro eXtra.cz. 

Účastník Love Islandu Zbyněk Vlček se bojovým sportům věnuje od dětství - pyšní se titulem mistr republiky a černým pásem v judu v kadetech, ale v rámci MMA ho teď čeká velká profesionální premiéra - a nevzal si na sebe lehké sousto. Zbyněk totiž kývl na svou, dosud možná nejtěžší dosavadní životní výzvu, a právě nyní se připravuje na zápas v Oktagonu!

Zbyněk se utká se slovenským profesionálním zápasníkem Gabrielem Torokem - ten má sice negativní skóre, ale prohry si odnesl ze soubojů s naprostými československými špičkami (Torok se v minulosti střetl například s Miroslavem „Inkvizitorem“ Brožem nebo s Davidem Hoškem). Na druhé straně Zbyněk má za sebou v disciplíně MMA pouze amatérské souboje.

Zbyněk Vlček: Zápas v Oktagonu

K souboji Vlček vs. Torok dojde již velmi brzy - a to na galavečeru Oktagon 45, který se uskuteční již 28. 7. na Štvanici. „Já doufám, že vás přijde co nejvíc, přijdete podpořit a 28. 7. se vidíme!“ vzkázal Zbyněk na Instagramu prostřednictvím videa, ve kterém souboj v Oktagonu oficiálně potvrdil. A přání se mu vyplnilo - turnaj je již nyní téměř vyprodán.

„Jméno soupeře mi oznámili a já neváhal. Je to profi zápas, není to Clashko,“ rozpovídal se Zbyněk pro eXtra.cz. Zápas nebere na lehkou váhu a poctivě se připravuje. V jaké dorazí formě se dozvíme téměř přesně za měsíc.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy