Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zbyněk a Sabina z Love Islandu jsou v tom po uši: Společné bydlení i seznámení rodin

+ Dalších 5 fotografií

Zbyněk Vlček a Sabina Karásková se do toho po návratu z reality show Love Island vrhli po hlavě. Hrdličky dnes již sdílí společnou domácnost a vzájemně se znají dokonce i jejich rodiny. “Naši taťkové si volají,” směje se dvojice v rozhovoru pro eXtra.cz. Jaké mají plány do budoucna? Nejen o tom se rozpovídali.

Zbyněk Vlček a Sabina Karásková se jako účastníci letošní série Love Island probojovali až do samotného finále. Ačkoli si nakonec pohádkovou výhru 2 miliony korun neodnesli, přece jen jsou více než spokojení. Dvojice vedle sebe září jak nikdy dříve a společnou lásku se snaží křičet do světa i na sociálních sítích.

Zbyněk a Sabina prozradili radostnou novinku

A právě o tom, jak se jim daří po návratu do Česka, se hrdličky rozpovídaly i v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytly na události od Loco events v pražském One Clubu. Zbyněk a Sabina prozradili radostnou novinku - pár už spolu sdílí společnou domácnost. “My už spolu momentálně bydlíme. Přijel ke mně s kuframa,” směje se Sabča.

Spřátelili se i jejich rodiče

Dokonce již došlo na seznamování s rodiči, ale nejen to. Jejich rodiny se totiž stihly seznámit i vzájemně a mají mezi sebou perfektní vztah. “Taťkové si dokonce volají, což jsem vůbec nečekala. Takže je to super,” prozradila.

Peprná noc v Hideaway

Zavzpomínali i na samotné natáčení a svoji první noc v Hideaway. “Věděli jsme, že z tý místnosti se nic ven nedostane, a podle toho jsme se tam taky chovali,” smějí se. Zpětně by nic jinak neudělali, se svým vystupováním před kamerami jsou oba spokojení, o čemž se také rozpovídali. Celý rozhovor, ve kterém se dvojice rozpovídala třeba i o miminku, je ke zhlédnutí v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy