Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zbrusu nová komedie Šťastný nový rok: V hlavní roli se představí Jiří Bartoška

+ Další 4 fotografie
V prosinci půjde do kin nová česká zimní komedie nesoucí název Šťastný nový rok. Obsazení filmu je opravdu hvězdné a v jedné z hlavních rolí se nám představí i oblíbený český herec Jiří Bartoška (72).

Zimní romantická komedie Šťastný nový rok se na filmových plátnech českých kin objeví už 26. prosince. Příběh filmu začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Celý děj se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí a také úplní cizinci.

Děj filmu

Během několikadenní dovolené bude část z nich čelit trapasům a jiní budou zase bojovat se životními výzvami a změnami. Komedie bude plná lásky a humoru.

V hlavních rolích se nám představí hvězdy českého showbyznysu. Mezi hvězdné obsazení patří Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Jakub Prachař (36), Emília Vášáryová, Ján Koleník, Petr Vaněk, Tomáš Maštalír, Marek Majeský, Gabriela Marcinková nebo Anna Kadeřávková, která aktuálně randí s rapperem Strapem.

Jiří Bartoška

Jednu z hlavních postav ztvárnil i dvaasedmdesá­tiletý herec Jiří Bartoška. Ačkoli se příběh odehrává na horách, Jiří se na lyže nepostavil. Po horách jen chodil.

Jiří Bartoška je úspěšný český herec. Objevil se v mnoha českých filmech i seriálech. Mezi jeho nejslavnější snímky patří Líbáš jako Bůh, Anděl Páně nebo Osada Havranů z roku 1977.

Související články

Další články