Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zbožňovaly je miliony fanynek, pak se po nich slehla země: Kde je dnes konec kluků z kapely 'N Sync?

Justin Timberlake byl tenkrát pěkné ucho!
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Na konci devadesátých let se roztrhl s boybandy doslova pytel. Každý chtěl zažít svých pět minut slávy, ale ne všem se to podařilo. Mezi ty úspěšnější se řadí 'N Sync. Ti jediní dokázali být opravdovou konkurencí pro Backstreet Boys. Kde je chlapcům dnes konec?

Lance, JC, Joey , Chris a Justin. Boyband byl založený v roce 1995 a za vše mohl Chris, jeden ze členů kapely, protože se nedostal do formace Backstreet Boys, rozhodl se založit vlastní skupinu, která pro ně bude konkurencí. Po několika týdnech zkoušení podepsali smlouvu a jejich hvězdná kariéra mohla začít.

První singl I want you back, zaznamenal relativní úspěch, ale nebyl to ten cíl, za kterým kluci šli. První album, vydané v roce 1998 a pojmenované prostě 'N Sync, se ale prodávalo přes všechna očekávání velmi špatně. Proto, aby se o nich vědělo, dokonce absolvovali turné s Janet Jackson, která byla tou dobou ještě na vrcholu, či spojili své síly s Glorii Estefan. První větší úspěch zaznamenali až s Vánoční deskou.

V roce 2000 vyšlo album, které všem vyrazilo dech. No strings attached bylo tak žádané, že se jej za první týden prodalo přes dva miliony kopií a jednalo se o nejrychleji prodávané album historie. Z alba pochází asi nejznámější singl skupiny, a to píseň Bye, Bye, Bye. Z 'N Sync byly rázem hvězdy první velikosti. Chlapci si užívali svou slávu, každý je chtěl mít a ženy z nich byly hotové více než z jejich konkurentů. V roce 2001 vydali desku Celebrity a i přesto, že se skvěle prodávala, album z roku 2000 překonat nedokázala.

Po čtyřech společných letech kluci v roce 2002 ohlásili pauzu a každý se začal věnovat svým projektům. V roce 2007 byly oficiálně zrušeny jejich webové stránky a později ohlášen definitivní konec. Naposledy společně vystoupili v roce 2013 a tím kariéru 'N Sync definitivně uzavřeli. Co dělají chlapci dnes a čemu se věnují?

Chris Kirkpatrick – Ten, který dal skupinu dohromady, se hudbě věnuje dodnes, akorát více směřuje ke country. Takže na předchozí slávu může jen vzpomínat.

Joey Fatone – Občas se objeví v nějaké reality show či jako herec. Stále se snaží těžit z bývalých úspěchů.

JC Chasez – Vydal své vlastní album, ovšem v době, kdy byl skandál kolem jeho kolegy Justina a Janet Jackson. Dodnes se věnuje hudbě, ale jako skladatel pro jiné interprety.

Lance Bass – Dodnes ve světě showbyznysu velmi aktivní snad ve všech směrech. Někdy hudba, někdy film, hlavně že se o něm ví.

Justin Timberlake – Největší hvězda je právě z Justina. Točí skvělé a dobře prodávající se desky, hraje ve filmech a je hvězdou první velikosti. Doma má nádhernou ženu Jessicu Biel a nyní čekají dvojčata.

Související články

Další články