Lance, JC, Joey , Chris a Justin. Boyband byl založený v roce 1995 a za vše mohl Chris, jeden ze členů kapely, protože se nedostal do formace Backstreet Boys, rozhodl se založit vlastní skupinu, která pro ně bude konkurencí. Po několika týdnech zkoušení podepsali smlouvu a jejich hvězdná kariéra mohla začít.

První singl I want you back, zaznamenal relativní úspěch, ale nebyl to ten cíl, za kterým kluci šli. První album, vydané v roce 1998 a pojmenované prostě 'N Sync, se ale prodávalo přes všechna očekávání velmi špatně. Proto, aby se o nich vědělo, dokonce absolvovali turné s Janet Jackson, která byla tou dobou ještě na vrcholu, či spojili své síly s Glorii Estefan. První větší úspěch zaznamenali až s Vánoční deskou.

V roce 2000 vyšlo album, které všem vyrazilo dech. No strings attached bylo tak žádané, že se jej za první týden prodalo přes dva miliony kopií a jednalo se o nejrychleji prodávané album historie. Z alba pochází asi nejznámější singl skupiny, a to píseň Bye, Bye, Bye. Z 'N Sync byly rázem hvězdy první velikosti. Chlapci si užívali svou slávu, každý je chtěl mít a ženy z nich byly hotové více než z jejich konkurentů. V roce 2001 vydali desku Celebrity a i přesto, že se skvěle prodávala, album z roku 2000 překonat nedokázala.

Po čtyřech společných letech kluci v roce 2002 ohlásili pauzu a každý se začal věnovat svým projektům. V roce 2007 byly oficiálně zrušeny jejich webové stránky a později ohlášen definitivní konec. Naposledy společně vystoupili v roce 2013 a tím kariéru 'N Sync definitivně uzavřeli. Co dělají chlapci dnes a čemu se věnují?

Chris Kirkpatrick – Ten, který dal skupinu dohromady, se hudbě věnuje dodnes, akorát více směřuje ke country. Takže na předchozí slávu může jen vzpomínat.

Joey Fatone – Občas se objeví v nějaké reality show či jako herec. Stále se snaží těžit z bývalých úspěchů.

JC Chasez – Vydal své vlastní album, ovšem v době, kdy byl skandál kolem jeho kolegy Justina a Janet Jackson. Dodnes se věnuje hudbě, ale jako skladatel pro jiné interprety.

Lance Bass – Dodnes ve světě showbyznysu velmi aktivní snad ve všech směrech. Někdy hudba, někdy film, hlavně že se o něm ví.

Justin Timberlake – Největší hvězda je právě z Justina. Točí skvělé a dobře prodávající se desky, hraje ve filmech a je hvězdou první velikosti. Doma má nádhernou ženu Jessicu Biel a nyní čekají dvojčata.