Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zboří podruhé internet? Kim Kardashian se zase ukázala úplně nahá!

Kim se nebojí svoje tělo pravidelně ukazovat.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Přísloví "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky" se Kim Kardashian netýká. Svým posledním příspěvkem na sociálních sítích se opět pokusí zbořit internet. Nejdřív čekala dva měsíce, než ukáže syna Sainta, po dalším měsíci jsme se dočkali její fotky po porodu. A ne jen tak obyčejné. Paní Westová se opět ukázala nahá.

„Když si říkáte, že nemáte co na sebe, LOL,“ napsala Kim Kardashian (35) jako popisek ke své nahé fotce. Poprvé od porodu ukázala fanouškům svoje tělo a nutno říct, že jí to fakt sekne. Plná prsa, ploché bříško, pevné boky a její typické robustní pozadí. Prostě ideální ženská postava přesýpacích hodin.

Naposledy se nahá ukázala v rámci focení pro magazín Paper, kde si nechala vyfotit opravdu všechno a ze všech možných úhlů. Teď dala na internet obyčejné seflíčko ne moc dobré kvality a navíc klíčová místa začernila.

Možná se snaží odvést pozornost od svého zadluženého manžela Kanyeho, který poslední dobou na Twitteru akorát všechny uráží, nebo škemrá o peníze.

Nebo po porodu chtěla dokázat, kdo je největší hvězdou Kardashianovic klanu. Poslední týdny se totiž psalo jenom o jejích sestřičkách. Kylie nafotila fetiš erotické snímky, Kendall se porvala v baru a její sestra zase ukázala bradavku.

Po tomhle ostrém startu se určitě od Kim máme na co těšit!

Související články

Další články