Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Zbohatlické manýry: Syn miliardáře uškrtil matku kvůli drogám a sexu

Tento miliardářský spratek dokázal zavraždit svoji matku.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
V rodině oligarchy Igora Sosina se stala brutální vražda, která šokovala celé Rusko. Jeho syn Jegor (19) uškrtil svoji matku Anastasii (†44). Tvrdil, že ho jeho matka zdrogovala a chtěla po něm sex. Za vše může ale nejspíš úplně něco jiného.

Syn oligarchy Igora Sosina Jegor měl problémy s drogami. Rodina se mu snažila pomoct, a tak jeho matka Anastasie s ním vyrazila do Kazaně, aby navštívili odborníka. Ten měl miliardářského synka zbavit závislosti na drogách. Jenže se to všechno vymklo kontrole. A celý výlet skončil tragicky.

Matka se synem se ubytovali v hotelu v Kazani, kde mezi nimi později došlo k hádce, která skončila smrtí. Jegor svoji matku uškrtil nabíječkou od telefonu. Personálu pak tvrdil, že ji zabil, protože ho zdrogovala a chtěla s ním mít sex. Syn byl nejspíš mimo sebe, když matku zabíjel.

„Škrtil jsem ji asi půl hodiny. Když jsem si byl jistý, že je mrtvá, sedl jsem si na ni a mlátil ji. Po celém těle i do obličeje, asi dvacetkrát. Brečel jsem, když jsem ji bil, a věděl jsem, že ji zabíjím. Kousal jsem ji do krku a cítil její krev v puse,“ řekl syn miliardáře u výslechu.

Jegor trpí nejspíš paranoidní schizofrenií. Pokud by se to potvrdilo, nejspíše by se vyhnul trestu a byl by uznán nepříčetným. Podle oligarchy Sosina jeho syn často trpěl bludy a nebyl zcela při smyslech. Pořád měl pocit, že ho někdo pronásleduje. Když zabíjel svoji matku, nejspíš byl úplně mimo sebe, přestože si vše pamatuje. Sosin měl o svého syna strach, a tak mu často telefonoval a kontroloval ho.

Související články

Další články