Modelka Petra Faltýnová tráví hodně času v roce na slunné Floridě se svým snoubencem, americkým miliardářem Davidem. Jelikož ale její dceři Adrianě (6) začala v září škola, musela i Petra trochu změnit režim a bývá v Praze poměrně často. Vypadá to, že se ale kráska nepřepnula na zimní počasí a jen tak si vykračuje v ultrakrátkých šatech.

Možná díky neustálému cestování a pohybu má Petra pocit, že se jí mráz netýká. Vyběhla vyvenčit svého pejska Oskara a zapomněla se přitom obléknout. V krátkých černých minišatičkách s bílým svetříkem a v kozačkách běhala po parku na Petříně, jako by vůbec nemrzlo.

Prostě ji hřeje láska ke staršímu podnikateli Davidovi, se kterým už plánuje velkolepou veselku. A kdy vlastně ten velký den D nastane? „Říká se do roka a do dne,“ mlží modelka, která už by byla ráda pod čepcem.

Dokonce je natolik zamilovaná, že se chce zbavit příjmení Faltýnová a přijme jméno svého snoubence. To u bývalého manžela Simona Štekla stále používala své rodné příjmení, tomu se u Petry vážně říká pořádná oběť.