Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zbláznila se? Monika Štiková natočila nadšené video z vláčku, který zabil chlapečka (†5)!

Monika Štiková na místě tragédie dětského vláčku.
Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
Není to tak dávno, co republiku obletěla zpráva o tom, že při festivalu televize Prima přejel dětský vláček pětiletého chlapečka, který na následky zranění zemřel. Asi se to nějak ale nedostalo k Monice Štikové (45), nebo prostě nevnímá, že se to nehodí, protože nyní z toho samého vláčku uveřejnila prakticky juchů video!

„Jako bomba, pořád je co dělat,“ chlubí se u videa z cesty vláčkem hlava kontroverzního rodinného klanu, která trávila čas ve westernovém městečku Šiklův mlýn, kde se předtím konal i festival.

Asi by to nebylo nic špatného nebýt toho, že v lidech stále ještě ona tragédie rezonuje. Přes tři tisíce lidí si tak zhlédly radost Moniky a dalších nad jízdou v dopravním prostředku, pod jehož koly zahynul chlapec.

K nešťastné události došlo v sobotu 14. července. Podle pořadatelů matka klučíka chtěla předčasně vystoupit na křižovatce, kdy vozítko chvilku stálo. Když se zase rozjelo, došlo k nejhoršímu.

Jsou ale tací, kteří událost vidí úplně jinak. „Já jsem na tom vláčku seděla, když se to stalo, a vím, jak to bylo. Vláček dával přednost a slečna, co ten vláček komentovala, řekla, že si můžou vysednout z vláčku. V tu dobu se maminka s chlapečkem zvedli a začali vystupovat z vláčku. Vláček se rozjel a přejel chlapce s tím, že otec s druhým dítětem seděl dál ve vláčku. Všichni jsme řvali na řidiče ‚zastav‘,“ zmiňovala jedna z mnoha účastnic diskuzí.

Ať tak, či onak, Moniku, která je sama matkou dvou dcer, to netíží, hlavně že je cesta ve vláčku bomba!

Související články

Další články