Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Zbitý Vémola žadoní o odvetu. Nemáš na boj s Attilou právo, vzkazují mu fanoušci MMA

Zbitý Vémola žadoní o odvetu. Nemáš na boj s Attilou právo, vzkazují mu fanoušci MMA
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 29 fotografií
mma
Charismatický zápasník MMA Karlos Vémola (34) prožil děsivý víkend. V sobotu prohrál životní zápas se slovenským soupeřem. Nyní žadoní o odvetu. Tvrdí, že na nový zápas s Attilou Véghem (34) má právo. Fanoušci jsou ale jiného názoru.

Zápasník MMA prostřednictvím Instagramu poděkoval svým fanouškům. Vémola je rád, že za ním fanoušci stojí a posílají mu pozitivní zprávy. Vémola na Instagramu uvedl, že Attilovi se splnil jeho sen, on se ale prý pro něj nyní stane noční můrou.

Mám právo na odvetu

Vémola v emotivním vzkazu tvrdí, že si odvetu zaslouží. Prý se mu zbortil sen, který budoval 6 let. "Zbortil se mi sen po jedné ráně," tvrdí Vémola.

Odborníci jsou ale jiného názoru. Nešlo o jeden úder. Vémola v zápase se slovenským soupeřem vlastně nic nepředvedl. Lépe řečeno skvěle připravený Végh ho k ničemu nepustil.

Vémola chtěl zápas dostat na zem, ale to slovenský zápasník nedopustil. Lépe se pohyboval a zápasu jednoznačně dominoval. Vémola schytal několik úderů na levé oko, které rozhodily jeho psychiku. Pak bylo otázkou, zda přežije alespoň první kolo. Nakonec dvacet tisíc lidí v O2 areně vidělo, jak Karlos dostal KO.

Vítězem zápasu století tak je slovenský zápasník, který na vrchol došel impozantním způsobem. Pokorný Végh si skutečné sebevědomí schoval až do klece. Velkohubá prohlášení ještě nikomu zápas nevyhrála.

Dopadl jako Kincl

Část fanoušků tvrdí, že Vémolu budou vždy podporovat. Další skupina ale Vémolovi vzkazuje, že Attila mu žádnou odvetu nedluží. "Vyzval si ho ty a tvrdě si narazil. Bude to jen jeho dobrá vůle, když to přijme," myslí si fanoušek Honza. "Nevydržel si ani jedno kolo, tak co chceš," vzkazuje další fanda.

Další fanoušci připomínají, že když Vémola porazil Patrika Kincla, tak se o odvetě bavit nechtěl. A to Kincl vydržel v kleci tři kola. "Vyhrál jsem, tady není o čem, žádná odveta, žádná náhoda. Vůbec nemůže hledat výmluvy," poznamenal tehdy po vítězném zápase Vémola. Nyní je v té samé pozici jako Kincl. Végh má jediný důvod, aby znovu šel do boje - peníze. Československým šampionem je nyní on a moc dobře to ví.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy