Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zbídačení uprchlíci? To určitě! Rekordman měl 12 různých identit a z Německa vycucal obrovské peníze!

Uprchlíci? Nebo vyžírkové?
Zdroj: profimedia.cz
Uprchlická krize výrazně mění dějiny Evropy. Zbídačeným lidem, kteří utíkají před válkou, musíme pomáhat. To z nás dělá lidi. Ale pomáhat vyžírkům, kteří jen ždímají místní sociální systém? To by se dít nemělo. Jenže se to děje.

Zvláštní vyšetřovací komise v Braunschweigu na severu Německa narazila na masivní zneužívání sociálních dávek. Překvapení Němci zjistili, že po jejich území se pohybuje minimálně 300 lidí, kteří vesele ždímají štědrý sociální systém.

Migranti o sobě tvrdí, že utíkají před válkou, a pak si v Evropě dělají, co chtějí. Jeden z mužů měnil identitu dokonce dvanáctkrát a obohatil se o 1,2 milionu ko­run.

„Někdy si nechali narůst vousy, někdy si nasadili brýle, někdy se nechali ostříhat nakrátko, vždy si dali jiné příjmení,“ popsal vedoucí vyšetřovacího týmu Jörn Memeng, jak si z nich imigranti dělají legraci.

Jestli si myslíte, že se tyhle zneužívače sociálních dávek podaří lapit a potrestat, tak jste naivní jako sněhulák na jaře. Tito lidé se před soud nedostanou, protože prostě zmizí a pak se volně pohybují po Evropě.

Související články

Další články