Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Zběsilá svatba dva dny před porodem a v černém: Miluška Bittnerová chystá další

Miluše Bittnerová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
ODHALENÍ
Mělník zažil druhého září zažil neobvyklou svatbu - v černých šatech a o berlích se tu ten den vdávala Miluše Bittnerová (41). O necelých osmačtyřicet hodin později už přitom v Praze přiváděla na svět dceru Betynku. Z jakého důvodu na sňatek vlastně spěchala? A proč chystá další?

„Je pravda, že oficiálně jsem říkala, že nemám v plánu se vdát. Ale ve skutečnosti jsem věděla, že si Rendu jednou vezmu, jen jsem nevěděla, že k tomu dojde takhle narychlo. K svatbě totiž došlo naprosto spontánně. Prostě jsme se takhle krátce před porodem rozhodli, rychle zavolali svědky, sehnali prstýnky a šaty a šlo se na radnici. Tedy v mém případě belhalo o holích,“ řekla eXtra.cz Miluše Bittnerová (41).

Druhá svatba

„Je jasné, že hlavním důvodem bylo, aby se malá narodila do úplné rodiny. Ono je vůbec všechno jednodušší, když jsou lidé formálně sezdaní. Navíc chceme dceru nechat pokřtít, tak jsme se takhle narychlo rozhodli. Sňatek byl jenom ve čtyřech, my dva a svědkové. Co se týče fotek ze svatby, mám čtyři v mobilu, ale ty nikomu ukazovat nebudu, jsou jen pro nás. Rodina a kamarádi by nám ale asi neodpustili, kdyby to s námi nemohli prožít. Proto ještě plánujeme jednu svatbu, tentokrát církevní. Ale to až za nějaký čas, až malá lehce povyroste,“ dodala živelná herečka, o jejíž svatbě informoval jako první náš web

Ta v Mělníku nedávno natáčela seriál Kameňák, v němž hraje prodavačku ve stánku Možná i proto se rozhodla, že zásadní životní krok udělá na tamní radnici.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy