Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zbědovaná pašeračka Tereza promluvila! Co vzkazuje do Česka? DOJEMNÉ VIDEO

+ Dalších 68 fotografií
Před soudem dnes po dlouhých dvaceti dnech poprvé stanula Tereza H. (21). Češka, která se z Pákistánu snažila propašovat devět kilogramů heroinu, dále zůstává za mřížemi. Ve vězení ji teď čeká dalších čtrnáct dní, potom by už soud měl rozhodnout, co s nejvíc sexy pašeračkou bude dál. Co vzkázala lidem?

Nablýskané šatičky vyměnila za tradiční pákistánský oděv. V něm dnes Tereza H. z Uherského Hradiště stanula před soudem Láhauru. Konečný verdikt však zatím nepadl, dívka bude dva týdny čekat na další proces.

Dosud Tereza mlčela, ale teď poslala do Česka jasný vzkaz. „Počkejte na mě a pokuste se mi pomoct. To je všechno. Je to zdlouhavé,“ řekla na kameru pákistánským novinářům svou lámanou angličtinou při návratu ze soudní síně do cely. Z její tváře lze vyčíst velkou únavu a špatně maskovaný strach.

Terezu v Pákistánu stále označují jako modelku, jen několik hodin po jejím zadržení ale vyšlo najevo, že se živila prostitucí. Záznamy o modelingové dráze jednadvacetileté dívky z Moravy jsou nedohledatelné.

Jelikož pašovala „pouze“ devět kilo heroinu, což je těsně pod desetikilovou hranicí, přinejhorším jí prý hrozí desetiletý trest odnětí svobody v pákistánském žaláři. Za dva týdny se zřejmě rozhodne, co s Terezou bude dál. Růžovou budoucnost, kterou si malovala, tímhle průšvihem ale navždy pohřbila.

Související články

Další články