Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zbavila se přebytečného tuku: Vítězka StarDance zkrásněla, už byste ji nepoznali!

To je proměna!
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 8 fotografií
Před osmi lety ve StarDance triumfovala po boku Pavla Kříže (57), teď se chystá úspěch zopakovat s Daliborem Gondíkem (48). Krásná Alice Stodůlková ale od roku 2010 prošla takovou proměnou, že je na první pohled stěží rozeznatelná!

Alice Stodůlková se do pamětí diváků zapsala coby vítězka StarDance z roku 2010, kdy triumfovala po boku herce Pavla Kříže. Její kypřejší tvary nikomu nevadily, už tehdy totiž dokázala okouzlit nádherným úsměvem.

Když se v soutěži později objevila s Matějem Ruppertem (40), už měla několik klilo dole. Do letošního tanečního klání jde s Daliborem Gondíkem a postavičku si vymazlila tak, že by ji nepoznalo ani její vlastní já před osmi lety.

Stodůlková přitom ještě před rokem takovou figuru neměla, v březnu totiž porodila syna Sebastiana. Ale protože tanec je její velkou vášní, těhotenských kil se zase rychle zbavila.

Teď ale fanoušky překvapila snad nejvíc, někteří ji vůbec nepoznali. Pochvaly se rozhodně nedají spočítat na prstech jedné ruky, najdou se však i tací, jimž se líbila jako holka krev a mlíko. Nejdůležitější ale bude, co s Gondíkem předvede na tanečním parketu.

Související články

Další články