Co si budeme povídat: věkový rozdíl byl mezi nimi už 24 let, leckdy to může být i hluboká propast. Bohužel Jiří začal také kalit první ligu, a to tak mohutně, že jeho sexy choť po letech přesvědčení, že se časem určitě změní, ztratila trpělivost a milý flamendr musel do háje.

Teď se sice snaží léčit (otázka je, jak úspěšně), nicméně to není ten hlavní důvod pro to, že z Andrey je prý nyní jeptiška.

„Jak je náš rozchod veřejně známý, všimla jsem si, že když náhodou jdu někam do společnosti, chlapi po mně teď víc zírají. Někteří vyloženě čumí. Úplně upřímně řečeno, je mi to někdy až nepříjemné. S Jirkou to ale celé byl takový záhul, že se potřebuju hlavně dostat z toho, co jsme v posledních měsících prožívali. Opravdu mě ani nenapadla jedna jediná myšlenka, že bych si měla někoho najít, byť třeba na sex,“ prozradila eXtra.cz dýdžejka.

A že už ji někteří viděli v objetí s mužem?

„Maximálně tak v práci se zvukařem nebo někde s kamarádem. Ale chápu, že si lidi domýšlejí. Nicméně pravda je až trapná. Fakt nikoho nemám a nemyslím si, že bych někdy v blízké budoucnosti měla. Řeším výchovu dcery, práci, musím se ohánět. Co bude dál, to se uvidí,“ dodala Andrea.

Naděje pro Jiřího tedy stále ještě možná existuje!