Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zbavil se Poulíček nakonec beďarů? Víme, co dnes dělá nejslavnější novácký sporťák všech dob!

Sporťák má dnes krásnou rodinu.
Zdroj: czechmaster.cz
+ Další fotografie
Dříve byl známým moderátorem soutěžních televizních pořadů a oblíbeným „sporťákem“ televize Nova. Co dnes dělá Pavel Poulíček, kterého si pamatujeme i díky vtipným přebreptům během sportovních utkání, která komentoval?

Z mediálního světa se úplně stáhnul a má alespoň více času na svou rodinu, především tříletou dceru Sofinku a druhou manželku Petru. Podívejte se na exkluzivní snímky jeho rodinky, které poskytl pouze eXtra.cz.

Pokud byste dnes potkali Pavla Poulíčka, určitě byste jej poznali. Až na zmizelé akné se vůbec nezměnil. A co dnes tedy dělá? „Mám na starosti marketing ve firmě, která se zabývá pořádáním největšího golfového turnaje na evropské túře v České republice. Jedná se o největší turnaj ve střední a východní Evropě, větší není už ani v Rusku,“ říká o své nové vášni Poulíček.

Mediální svět mu podle jeho slov nechybí. Neohlíží se do minulosti. „Nyní mám svou velkou práci, která se nijak neslučuje s tím, co jsem dělal v minulosti. Svět médií mě absolutně nezajímá,“ tvrdí bývalý parťák dalšího polozapomenutého sporťáka Václava Titlebacha.

„Byla to kapitola mého života, která se uzavřela. V zásadě byla úžasná, ale nějakým způsobem se uzavřela. Teď žiji nový nádherný život znovu. Plním si své sny. Nejdříve jsem si splnil svůj sen ve svých osmnácti letech a teď si plním další sen, který jsem si vždycky přál, protože se golfu věnuji už dvacet let,“ dodává Poulíček.

Související články

Další články