Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zbabělý útok na malého Paklíče: Mimo kamery ho zmlátila Leona Machálková!

Leona se nezdá.
Zdroj: TV Prima, archiv
+ Dalších 5 fotografií
Po zimní pauze se na televizní obrazovky opět vrací Pevnost Boyard a s ní i nový tým. V tom se mimo jiné objevila i zpěvačka Leona Machálková. Ta nebyla na Pevnosti poprvé, před 17 lety tu natáčela se slovenskou televizí. Možná proto se do všeho vrhla bouřlivěji než její spolusoutěžící a zranila jednu z hlavních postav - drobného Paklíče!

„Paklíč byl skvělej, na úvod jsem mu vysekla rovnou dvě facky. V zápalu boje. Běžela jsem do první disciplíny a Paklíč stál přede mnou a já mu dala jednu, pak jsem ho pohladila. Pak mu ale přiletěla ještě facka z druhé strany. Mimo záběr jsem se mu omlouvala. Pak už jsem si dávala pozor na tu gestikulaci, no i to se stává,“ prozradila o natáčení zpěvačka.

„Nejzábavnější byla instrukce, jak zacházet se zvířaty, takže teď jsem naprosto erudovaná, jak mám otočit pavouka, jak se chytá tarantule a co s klepítkem, co s hadem, že za hlavičku určitě ne,“ popisuje.

Kromě Machálkové uvidíte v dresech i Kateřinu Neumannovou, Daniela Bambase, Martina Písaříka a Richarda Nedvěda.

Bojovat budou pro Českou olympijskou nadaci (ČON) – charitativní projekt Českého olympijského výboru. Ten podporuje děti, kterým ve sportování brání nedostatek financí.

Související články

Další články