Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

ZÁZRAK, ŽE JEŠTĚ ŽIJE: Nebyl to heroin! Demi Lovato se předávkovala 30krát silnější drogou

Nepředávkovala se heroinem, ale něčím mnohem horším!
+ Dalších 97 fotografií
Ameriku obchází nový a šíleně nebezpečný strašák v podobě drogy, která je třicetinásobně silnější než už tak tolik obávaný heroin. Právě tím se měla v úterý předávkovat zpěvačka Demi Lovato (25), nyní ale vyplavalo na povrch, že si mohla před dramatickým převozem do nemocnice "střelit" něco jiného!

Demi Lovato leží od úterý na jednotce intenzivní péče. Ze zpěvaččina luxusního sídla v Los Angeles ji museli převézt rovnou do nemocnice, protože se předávkovala tvrdými drogami.

Doposud se předpokládalo, že byla nejlepší kámoška Seleny Gomez (26) závislá na „pouze“ heroinu. Nové skutečnosti ale ve všech ohledech nasvědčují tomu, že světovou hvězdu, která začínala na dětské stanici Disney Channel, odrovnalo něco mnohem silnějšího.

Extrémně silné opioidní analgetikum fentanyl sice není nic nového, ale v Americe opět začíná nabírat na popularitě. V minulosti už zabil třeba rockové legendy Prince nebo Toma Pettyho. A podle posledních dat, která pocházejí z roku 2016, na následky jeho užívání zemřelo přinejmenším 20 tisíc Američanů.

A právě nálože fentanylu, jenž je třicetkrát silnější než heroin, se měly nacházet i u Demi Lovato doma. Jak vyplynulo z policejní zprávy, na večírcích hollywoodských hvězd v poslední době zkrátka nikdy nechybí. Celebrity si ale současně s ním neodpustí ani heroin a kokain, což je vražedná kombinace.

„Vůbec nejstinnější stránkou fentanylu je, že je extrémně návykový, ještě mnohem víc, než ostatní tvrdé drogy. Kdykoliv jej užijete, hrajete sami se sebou ruskou ruletu,“ vysvětlil britskému deníku Daily Star losangeleský policejní mluvčí Mike Raia.

Dá se tak považovat za zázrak, že Demi Lovato je ještě vůbec naživu!

Mohlo by vás zajímat

Další články