Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zázrak ve Wimbledonu: Patnáctiletá senzace vyřadila šampionku Venus Williams

Zdroj: twitter
TENISOVÁ POHÁDKA
Tak tomuhle se říká tenisová pohádka snů! Teprve 15letá Cori Gauff při svém grandslamovém debutu porazila svůj idol, kterým je tenisová legendu Venus Williams. Zápas nejmladší a nejstarší singlistky letošního Wimbledonu přepsal tenisové dějiny...

Jedna z nejtalentovanějších hráček současného okruhu vzbudila obrovský ohlas. Sama přiznala slzy dojetí a nechápala, že přemohla soupeřku, která byla její hlavní motivací pro tenisovou kariéru.

„Ani nevím, jak se mám cítit. Tohle je poprvé, co jsem po zápase brečela. Po vítězném zápase, samozřejmě,“ usmívala se Gauff při pozápasových rozhovorech.

O talentu mladé tenistky z Delray Beach se mezi tenisovými experty vědělo už před Wimbledonem. Už ve třinácti byla ve finále juniorského US Open, o rok později ovládla mládežnické Roland Garros.

Po zápase prozradila, jak se při zápase se svým idolem cítila. „Pořád jsem si říkala, že musím být klidná. Nikdy jsem nehrála na tak velkém kurtu, ale pořád jsem si říkala, že i když je všechno větší, lajny jsou stejné. Uklidňovala jsem se po každém míčku,“ netajila své pocity patnáctiletá hvězda, která porazila Venus Williams

V boji o účast ve třetím kole vyzve Slovenku Magdalenu Rybárikovou, která vyřadila nasazenou desítku Arynu Sabalenkovou.

Související články

Další články