Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zázrak v New Yorku! Žena porodila na ulici přímo uprostřed Manhattanu! Miminko se narodilo za pár vteřin!

Polly McCourt porodila přímo uprostřed New Yorku.
Zdroj: archiv

Na ulicích Manhattanu měli živo. Těhotná žena jménem Polly McCourt se chystala do práce, když ji přepadly porodní bolesti. S vrátným se snažili přivolat taxík, který by ji odvezl do nemocnice, což ovšem bylo v době dopravní špičky téměř nemožné.

Když došla na roh ulice, cítila, že hlavička dítěte se už dere ven, a za pár vteřin nedočkavou holčičku porodila. „Byla to otázka pár sekund,“ potvrzují svědci. K Polly se během porodu okamžitě sběhli lidé, kteří se jí snažili nějakým způsobem pomoct. Několik dobrosrdečných žen spěchalo darovat novopečené mamince své šátky pro zabalení miminka. „Náhodou jsem přešla ulici a uviděla rodící ženu, vše, co jsem v tu chvíli mohla udělat, bylo to, že jsem jí dala svůj šátek,“ říká svědkyně.

Poté k nim přijela sanitka, která si nejdříve myslela, že šlo o nějaký útok. Když zjistili, že šlo o porod, hned odvezli maminku s novorozenou holčičkou do nemocnice, kde obě výborně prospívají. Holčičku pojmenovali Isabelle. Se svým manželem mají už tři děti, otázkou je, jestli každé z nich bylo tak netrpělivé dostat se na svět.

Související články

Další články