Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Zázrak uzdravení? Erbovou po zmařeném soudu pustili z nemocnice, běžela hned mezi lidi

+ Dalších 12 fotografií
ZÁHADA
Šestadvacátého srpna se kvůli pobytu ve špitálu vyhnula dlouho odkládanému soudu s exmanželem Zdeňkem Bahenským (38), jakmile ale toto datum pominulo, Vlaďka Erbová (33) byla se záhadnou nemocí propuštěna z nemocnice. A hned začala výletovat. Proč na tom některým lidem leccos nesedí?

Jak deník eXtra.cz již dříve upozornil, exmanžel Zdeněk Bahenský (33) Erbovou podezírá z toho, že se různými výmluvami snaží už tři a půl roku oddalovat definitivní soudní rozhodnutí o tom, že se mu má snížit výživné a hlavně odečíst podle něj přeplacený půl milion korun.

„Těžko říci, jak je to ve skutečnosti, čemu věřit. Někoho by mohlo napadnout, že se hodila marod nebo že schválně zdržuje, ale já sám vážně nevím,“ řekl nám minulý týden Zdeněk, když jsme ho kontaktovali kvůli poslední hospitalizaci Erbové. Už dřív ale tvrdil, že se měla v době soudů schválně házet marod. Podle něj soud už další žádost o odročení (další jednání má být 26. září) zamítl.

Nedůvěra

Tomu, že by byla nějak vážně nemocná, ale nevěří ani někteří fanoušci. Vlaďka Erbová (38) se pochlubila tím, jak hned po propuštění z nemocnice jela na tábor, který spolupořádala. „Vlaďko, nic ve zlém, ale opravdu jste se záhadně brzy uzdravila,“ napsala jí k tomu jedna z fanynek.

„Ve vší úctě, nemám potřebu nikomu sdělovat svůj zdravotní stav. Jsem z nejhoršího venku a teď si odpočívám s léky a se svými kamarády a dětmi. Mám plnou péči všech kolem a je mi určitě takhle líp než v nemocnici,“ brání se Vlaďka.

Média spekulovala o tom, že snad mohla prodělat zánět mozkových blan. Ona sama to však nepotvrdila. Rekonvalescence takových pacientů je nicméně zdlouhavá, trvá i řadu měsíců a vyžaduje absolutní klid na lůžku.

Mohlo by vás zajímat

Další články