Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

ZÁZRAK PROTI STRESU A DEPRESI: Těchto 101 tipů na šťastný život je HIT INTERNETU. Už jste je vyzkoušeli?

Zdroj: twitter.com
Máte deprese, jste pořád ve stresu a už nevíte, co s tím dělat? Jedna studentka má na vše řešení. Na Twitteru zveřejnila seznam 101 tipů, jak být šťastný. Některé věci by vás snad ani nenapadly.

Každý má během dne svoje povinnosti a musí udělat spoustu věcí Ať už je to škola, práce, rodina, děti. Někteří stihnou i svoje koníčky, jiní se věnují jen rodině. Ale přes to člověk nemusí být úplně šťastný. Je ve stresu a v depresi. A většina lidí neví, co s tím dělat.

Studentka Alina Ramirez na Twitteru zveřejnila seznam 101 tipů, jak být šťastný. Získala ho od profesora psychologie a prý zaručeně funguje. Některé věci, které jsou na seznamu, jste snad ještě nikdy v životě nedělali Seznam vám má zaručit klid, štěstí a pohodu. Během chvíle se stal hitem internetu. Už ho sdílelo přes 25 tisíc lidí a počet stále stoupá.

A co v seznamu najdete? Například to, že byste měli vstát o 15 minut dříve, než jste zvyklí. Nebudete pak tolik pospíchat a máte na celý den náskok. Naučte se také častěji říkat NE a nebuďte otrokem lidí okolo vás. Také byste si měli najít čas na odpočinek a zábavu. Také tam jsou tipy jako projít se v dešti nebo koupit sami sobě květinu Podívejte se na celý seznam a vyzkoušejte, co se vám líbí.

Související články

Další články