Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Zázrak na Vyškovsku: Holčičku (2) z tohoto vraku vytáhli na poslední chvíli!

Zdroj: HZS Jihomoravského kra­je
+ Další 2 fotografie
Děda zkolaboval
Hasiči Jihomoravského kra­je uveřejnili opravdu děsivé fotografie. Z tohoto vozu se na poslední chvíli podařilo vytáhnout dvouletou dívku. Jak se nečekaně dramatická situace odehrála?

Šlo o dva lidské životy! Naštěstí se z vozu podařilo dostat dvouletou dívku i muže v důchodovém věku. Incident se odehrál v pondělí v obci Hoštice-Heroltice na Vyškovsku.

Senior naložil asi dvouletou holčičku do vozu s tím, že pojedou na výlet. Jenže pak začalo drama. Muž vůz nastartoval a zkolaboval!

„Podezřelého vytáčení motoru si všiml soused, který se rozhodl zjistit, co se nedaleko děje. Svým včasným zásahem vytáhl z vozu jak děvčátko, tak také seniora. K místu postupně přijeli dobrovolní a profesionální hasiči. Muže resuscitovali. Ten následně skončil v péči posádky ZZS, která na místo vyslala také vrtulník,“ uvedl mluvčí HZS Jihomoravského kraje Jaroslav Mikoška. Škoda na vozidle je 15 000 korun.

Související články

Další články