Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zázrak: Blábolivý Pomeje za tři dny ve špitálu omládl o 10 let a uzdravuje se! Vrací se mu i mozek?

Zdroj: reprofoto TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 30 fotografií
JDE DO SEBE
Dějí se zázraky, nebo jde o pověstný klid před pořádným průšvihem? Jak on-line deník eXtra.cz již informoval, Jiřího Pomeje (53) před pár dny převezli do špitálu se zlomenou stydkou kostí, kvůli níž se už nemohl vůbec hýbat. Zuboženému herci podle našich informací obletování krásných sestřiček a péče doktorů prospívá a ze sešlého starce je rázem o deset roků mladší chlap!

„Za Jirkou jsem byl, ale zeptejte se sami v nemocnici, jak na tom je. Nepřejí si, abychom o Jiřinově zdraví informovali my,“ řekl nám Jiřího mecenáš a nejlepší kamarád Pavel Pásek, který ho společně s Jirkovým tátou dokopal k tomu, aby se začal léčit

Jak snáší absťáky?

Ústřední vojenská nemocnice v Praze, podle mnoha měřítek nejlepší zařízení v zemi, je obvykle skoupá na slovo stejně jako premiér na tiskovkách. Mluvčí nemocnice nám ale slíbila, že pokud zjistí, že si pacient přeje veřejnost informovat, ozve se nám. Ani za několik dnů ale telefon nezazvonil.

Zdroj z oddělení však přesto našemu redaktoru přinesl dobré zprávy. „Pan Pomeje za ty tři dny viditelně pookřál. Říká, že mu vůbec nechybí alkohol ani prášky, že nemá absťáky. Navíc asi ve svém stavu neměl vůbec žádnou pravidelnou stravu, tady jí aspoň třikrát denně, obletují ho lékaři i sestry a léčí ho. Je jasné, že se to muselo projevit. Jako by se zázračně proměnil,“ svěřil se nám pozorovatel ze špitálu.

Varování

Jiřího (53) okolí však pevně věří, že se tímto zlepšením nenechají jeho nejbližší obalamutit a že budou i pro vyléčení zlomeniny stydké kosti trvat na několikaměsíčním pobytu v psychiatrické léčebně

„V nemocnici je řád, nesmí se tam pít a podobně, takže každému to jde k duhu. Když ale nebude následovat skutečná léčba závislostí, Jirka by do toho mohl okamžitě spadnout znovu. A to by taky mohlo být naposledy,“ varuje jeden z dalších Jiřího blízkých.

Míval halušky

Ten už byl v takovém stavu, že neměl ani pojem o čase a prostoru, takže rozhodnutí dělat něco s jeho stavem bylo opravdu na místě.

Vždyť ve čtvrtek s ním odvysílala Nova reportáž, v níž plácal nesmysly a hanobil svou manželku Andreu Pomeje Ta se pěkně zdravě naštvala a řekla nám pořádně od plic o tom, jaké prasárny měl v haluškách a delíriích skutečně dělat

Související články

Další články