Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zázračný muž: Pošťák na 21 minut zemřel, jenže v márnici VSTAL Z MRTVÝCH

Zdroj: youtube
LÉKAŘI ZÍRAJÍ
Pošťák Joao Araujo (48) je nyní považován za "dítě štěstěny". Po prodělání zástavy srdce byl lékaři prohlášen za mrtvého. Po 21 minutách strávených v márnici zázrakem ožil.

Otec od rodiny Joao Araujo utrpěl zástavu srdce. Lékaři se ho v nemocnici pokoušeli šest hodin oživovat. Po několikahodinových pokusech navrátit pošťáka zpět k životu to doktoři vzdali, prohlásili ho za mrtvého a muž byl převezen do márnice. Pak si ale sestra všimla, že se mrtvý pošťák pohybuje. 21 minut poté, co zemřel, zničehonic obživl.

V nemocnici Gloucestershire Royal se tak odehrál doslova zázrak poté, co mrtvé tělo leželo 21 minut na oddělení s nebožtíky. Stalo se něco, co ještě nikdo nikdy neviděl. Srdce Joaa spontánně začalo po několikahodinové zástavě znovu pracovat. Muž tedy doslova přežil vlastní smrt. Doktoři nechápou, jak je to vůbec možné. Podle nich neexistuje žádné vysvětlení pro to, co se Joaovi stalo. Kroutí hlavou nad tím, jak je možné, že po celých 21 minutách bez života Joao nemá žádné poškození srdce ani mozku a po třech týdnech rekonvalescence se vrátil normálně do práce.

„Hodně mě to změnilo,“ říká Joao. „Vážím si teď každé drobnosti a každého dne. Děkuju za to, že žiju. Že mám práci. víc si vážím rodin a přátel.“

Související články

Další články