Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Zázračný bod San Yin Jiao: Jeho masáž vám přinese energii i krásu! Víte, kde ho nahmatáte?

Toto je zázračný bod!
Zdroj: archiv
Čínská medicína je prostě zázrak a konečně se také stává moderním trendem doby. Slyšeli jste někdy o bodu San Yin Jiao, který je jinak přezdívaný SP6? Jeho pravidelnou masáží zlepší muži i ženy svou zdravotní kondici, odbourá se stres i únava a uvidíte i pozitivní výsledky na své tváři. Víte, kde tenhle zázrak najít?

Vzácný bod SP6 je opravdu doslova magický. Nahmatáte si ho na vnitřní straně lýtka, a to na obou nohách, takže si masáž můžete provádět, na které noze chcete. Tato zázračná akupresura přináší velké množství výhod.

Stimulace je prospěšná pro ženy i muže, přesto se dá říct, že u žen najdeme daleko víc faktorů, které tato masáž ovlivní. Odbourává stres, chronickou únavu a nedostatek spánku, což bývají především ženské slabosti. Tento bod dokáže také zlepšit vzhled, což ženy určitě ocení.

Pokud chcete začít s masáží, bylo by dobré najít správné umístění bodu. Naleznete ho pod bércem, tedy nosnou kostí dolní končetiny. Právě toto místo budete pravidelně masírovat. Nemusíte se bát masáž opakovat i několikrát denně. Vždy tuto akupresuru provádějte minimálně 5 minut. Správné masírování se provádí krouživými pohyby a velmi silným stlačením bodu SP6.

Související články

Další články