Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zázračně zhubla, pak udeřila rakovina: Lucie Eckertová zákeřné nemoci bohužel podlehla

Zázračně zhubla, pak udeřila rakovina: Lucie Eckertová zákeřné nemoci bohužel podlehla
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Smutná zpráva
Proslavila ji cesta za vysněnou postavou. Lucie Eckertová dokázala za pouhý rok shodit 18 kilogramů a získala si tak přízeň tisíců fitness nadšenců. Ten největší boj měl ale teprve přijít. Krásná blondýnka zápolila se zákeřnou rakovinou statečně, v sobotu jí bohužel podlehla.

Byla důkazem, že všechno je možné. Za rok shodila 18 kilogramů, aktivně sportovala a pro mnohé se stala hrdinkou. V sobotu však přišla zdrcující zpráva nejenom pro fanoušky: Lucie Eckertová po náročném boji s rakovinou zemřela.

"S hlubokým zármutkem a bolestí vám musím oznámit, že dnes 2. 11. 2019 ve 13 hodin odešla v tichém spánku obklopena rodinou moje dcera Lucí Eckertová. Luci byla moc statečná, přes čtyři roky čelila zákeřné nemoci, která byla plná bolesti a operací. Bohužel poslední léčba již nezabrala," napsal její tatínek Roman.

Lucii rakovinu poprvé diagnostikovali v červnu 2015 po vyříznutí pihy. Tehdy jí našli maligní melanom. Podstoupila několik operací a většinu času trávila v nemocnici.

Když už se zdálo, že má nad nemocí vyhráno, vrátila se v ještě těžší formě. "O posledním rozloučení s Luci vás budu včas informovat. Děkujeme všem za velkou podporu a v této smutné chvíli prosím věnujte Lucince tichou vzpomínku," dodal zdrcený otec.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy