Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zázračná Anička (16) z chatrče: Nadějná běžkyně v cvičkách je těhotná! Přítel ji už stihl opustit

Je sportovní kariéra Annymárie v ohrožení?
Zdroj: Se souhlasem Centrum voľného času CVrČek, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
Zničená kariéra?

Dobyla atletický svět, ale nakonec si zvolila jinou cestu. Šestnáctiletá dívenka Annamária Horváthová vyhrála závody jen v balerínkách a později se stala dorosteneckou mistryní Slovenska. Jenže jak upozornil slovenský web Nový čas, talentovaná atletka je nyní těhotná. Znamená to konec její kariéry?

Zázračné děvče z chudých poměrů, kterému se podařilo vyhrát atletické závody nad mnohem zkušenějšími soupeřkami. Tak popisovali novou mladou slovenskou naději Annumáriu Horváthovou. První závody vyhrála asi před dvěma lety, když porazila soupeřky jen v balerínkách a bez ponožek.

Nyní slovenský web Nový čas zjistil, že je mladičká Annamária v šestnácti letech těhotná, jak to sama potvrdila. Otěhotnět měla s přítelem, s nímž randila deset měsíců. „Rozešli jsme se, má jinou přítelkyni,” prozradila smutně slovenskému webu.

Předtuchy se vyplnily!

Vyplnily se přitom předtuchy, které měla jedna ze sousedek romské osady u Moldavy nad Bodvou, kde mladá Annamária žije. Před časem totiž prozradila, že: „Balerínka do léta skončí se sportem, protože bude těhotná. Její matka s tím nic nenadělá. Je to její první chlapec, je do něho velmi zamilovaná a teď ji nic jiného nezajímá!“

Dívka svým atletickým talentem udivila bývalého prezidenta Andreje Kisku i celé Slovensko. Osobně se jí ujal trenér Norbert Pecze. Když bude pravidelně chodit na tréninky, tak určitě dosáhne ještě lepších časů a výsledků,“ řekl před časem trenér. Jenže zdá se, že si Annamária vybrala úplně jinou cestu.

Související články

Další články