Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zazpívá pro zesnulou sestru Ivetu (†48): Její dvojče Ivana Bartošová míří do Prahy

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
VZPOMÍNKA
Plánuje uctít památku své tragicky zesnulé sestry. Řeč je dvojčeti Ivety Bartošové (†48), která míří do Prahy. V legendárním sále pražské Lucerny hodlá Ivana Bartošová (53), která žije ve Švýcarsku, dvěma skladbami zavzpomínat na sestru.

S informací přišel deník Aha!. ",Moje práce má ke zpěvu teď hodně daleko. Přibližně dvě desítky let jsem nezpívala. Mám z Lucerny docela trému, snad se ale na vše rozpomenu. Chci a přeji si to pro nás obě,“ prozradila Ivana, která má před svým vystoupením pořádnou trému. Aktuálně pracuje v jednom lázeňském městě jako hotelová služba rehabilitační kliniky.

Koncert, který bude vzpomínkou na Ivetu Bartošovou, proběhne 6. října. Na pódiu se objeví mnoho známých tváří. „Nejen já, ale každý z nás zazpívá písničky z Ivetina repertoáru,“ prozrazuje Ivana.

Se zpěvákem Standou Hložkem (64) zazpívá duet S láskou žít, který v roce 1996 nazpívala se sestrou na Ivetino album Čekám svůj den. Následně zazpívá skladbu Tisíc obyčejných lidí, se kterou se Bartošová v roce 1983 přihlásila do Mladé písně Jihlava. „Pevně věřím, že Iveta v tu chvíli bude v tom nekonečném hudebním nebi s námi,“ přeje si Ivana.

Do Česka Ivetina sestra, která si umělecky říkala Viana, jezdí s manželem poměrně často, a to za maminkou Svatavou (80) a bratrem Lumírem (55) do Frenštátu pod Radhoštěm a v Praze se potom vždycky těší na setkání s Ivetiným synem Arturem Štaidlem (22). „Je to velmi spontánní mladý muž a také cítím, jak je talentovaný, chytrý a zodpovědný. U táty Ládi má to nejlepší zázemí pro jakoukoliv cestu, kterou se rozhodne jít. Iveta by z něj, stejně jako my, měla obrovskou radost,“ dodala sestra Ivety Bartošové.

Ivana Bartošová jako Viana bodovala Ivana v letech 1988 až 1991 okolo dvacátého místa ve Zlatém slavíkovi, jezdila s TOČR jako sólová zpěvačka a zúčastnila se i velkého vánočního turné po NDR.

Související články

Další články