Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zazobaná rodina v problémech! Otec Michala Hrdličky se bojí o své miliony! Co se děje?

Václav Hrdlička (vlevo) a jeho manželka Ivana nejsou rádi, že se Michal
s Luckou rozešli.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Každá společenská kauza má určitý vývoj. Stejně tak tomu je v případě Michala Hrdličky. Ten opustil krásnou moderátorku Lucku Borhyovou a zdálo se, že kauzička má čistě vztahovou rovinu. Jenže nyní vše nasvědčuje tomu, že kauza nabírá zcela nový směr. A v hlavní roli už nebude Michal, ale jeho otec s obrovským majetkem. A doutnajícími problémy.

Kdo by čekal, že od lásky a sexu se nakonec posuneme k majetku. K obrovskému majetku. Otec Michala Hrdličky není vůbec rád, že o jeho rodině se mluví. A nejhorší je, když začnou mluvit zklamaní obchodní partneři, které tíží účty z minulosti…

Ono se totiž docela nahlas také začíná mluvit o milionovém majetku a velkých problémech. Kde jsou peníze, tam jsou transakce. Kde jsou firmy, tam jsou společníci.

A když máte opravdu velký majetek, tak jste vždy rád, že vám vše sedí a nikdo nebude mít chuť se v tom šťourat. Otec Michala Hrdličky nyní musí sledovat, jak kvůli jeho synovi začínají novináři šťourat a ptát se na věci, které zatím v klidu spaly. Je pořád v klidu? Nebo dávno není? To je otázka na Hrdličku staršího.

Už víme, že Hrdličkova rodina nabízí k prodeji luxusní vilu za 24 milionů korun – psali jsme ZDE.

Podle obchodního rejstříku se ale dozvídáme, že Hrdličkův otec Václav se zbavil také společnosti INFITEAM, s.r.o. (ano, je to společnost, která spravuje pražský klub Infinity). Novým a jediným vlastníkem je podnikatel Marek Pechan. Skutečně od Hrdličky pražský klub koupil? Nebo ho vlastní jen papírově, ale reálný pán klubu se nezměnil? To můžeme jen spekulovat.

Máme tu ale další zajímavou společnost, která nese název J.S.STAVMONT, spol. s r.o. Tuto firmu rozjížděl Václav Hrdlička s podnikatelem Josefem Stránským. Dnes ale Hrdlička už tuto firmu podle obchodního rejstříku nevlastní, jednatelem je jistý Tomáš Křivan. Josef Stránský a Václav Hrdlička jsou vůbec zajímaví parťáci a ještě o nich bude na webu eXtra.cz řeč. Hodně zajímavá řeč.

A jsme u nejzajímavějšího projektu, kterým se Václav Hrdlička chlubí. Je totiž předsedou nenápadného Spolku na podporu sportovního vzdělávání mládeže (dříve Sdružení pro podporu SK ROUDNICE NAD LABEM). O co v tomto spolku jde? Citujeme z obchodního rejstříku: Hlavní činnost spolku je orientována do oblasti vzdělávání, mládeže, kultury a sportu, uchování kulturního a sportovního dědictví České republiky, propagování mobility dětí a mládeže a podporování fyzické aktivity a sociální začlenění prostřednictvím sportu.

To je moc hezké, že se Hrdlička stará o sportovní vyžití mládeže. Spolek slibuje, že zajistí podporu materiálně technického vybavení sportovních organizací a že také zajistí příspěvky na náklady spojené s provozem a údržbou objektů sloužících k provozování pravidelné sportovní činnosti.

Kde na tyto aktivity ale spolek bere peníze? Udržovat sportovní objekty něco stojí a nejde o malé peníze. Je Hrdlička lidumil, který mládeži dává peníze ze svého? Nebo na činnost nadace bere dotace? A jak vysoké tyto dotace jsou? Zdá se, že jsme na začátku zajímavého příběhu, který Václavu Hrdličkovi přidělá nejednu vrásku. Kdo by čekal, že ho odstartuje obyčejný rozchod dvou zamilovaných lidí. Těšíte se na pokračování? My ano.

Související články

Další články