Thylane Blondeau (15), která je původem z Francie, je dcerou herečky Véroniky Loubry a bývalého fotbalisty Patricka Blondeau. A ti přesně věděli, co je pro jejich krásnou dceru nejlepší. Už ve 4 letech se vrhla na dráhu modelingu a všichni se o ni začali prát. Tenkrát si jí na ulici všiml známý návrhář Paul Gaultier a poprvé šla právě jeho přehlídku.

Fotila kampaně, chodila přehlídky a dostala se mezi dospělé modelky. Do světa, o kterém by se ostatním holčičkám ani nemohlo zdát. Všichni byli v šoku, když fotila kontroverzní fotografie pro Vogue. Jen v deseti letech ji narvali do vysokých podpatků, na obličeji měla tunu make-upu a oblékla večerní šaty. Hojně se diskutovalo o tom, jestli je vůbec zákonné ukazovat děti v takových pózách.

Rychle vyspěla a jako malá holčička řešila věci, které přísluší spíše dospělým. A všichni se obávali toho, co bude, až dívka vyroste. Nyní je Thylane 15 let a je z ní skoro žena. Její půvab a krása jí zůstaly a prestižní značky se o ni pořád perou! A z kampaní si může jen vybírat! Už sice není ta malá holčička, ale v modelingu pořád září! Navíc má vlastní YouTube kanál a denně plní svůj Instagram sexy fotkami. Modeling se jí neomrzel a pořád ho miluje, takže o ní ještě hodně uslyšíme. Podívejte se do galerie, jak vypadá dnes!