Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zažila kontroverzní focení pro Vogue a na přehlídce se objevila už ve 4 letech. Jak vypadá malá modelka (15) dnes?

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
Thylane Blondeau (15) začala s modelingem už ve 4 letech! V roce 2011 byla dokonce označena za nejkrásnější dívku na světě! Poté si prošla kontroverzním focením pro časopis Vogue, které všichni zkritizovali. Jak vypadá dívenka dnes?

Thylane Blondeau (15), která je původem z Francie, je dcerou herečky Véroniky Loubry a bývalého fotbalisty Patricka Blondeau. A ti přesně věděli, co je pro jejich krásnou dceru nejlepší. Už ve 4 letech se vrhla na dráhu modelingu a všichni se o ni začali prát Tenkrát si jí na ulici všiml známý návrhář Paul Gaultier a poprvé šla právě jeho přehlídku.

Fotila kampaně, chodila přehlídky a dostala se mezi dospělé modelky. Do světa, o kterém by se ostatním holčičkám ani nemohlo zdát. Všichni byli v šoku, když fotila kontroverzní fotografie pro Vogue. Jen v deseti letech ji narvali do vysokých podpatků, na obličeji měla tunu make-upu a oblékla večerní šaty. Hojně se diskutovalo o tom, jestli je vůbec zákonné ukazovat děti v takových pózách

Rychle vyspěla a jako malá holčička řešila věci, které přísluší spíše dospělým. A všichni se obávali toho, co bude, až dívka vyroste. Nyní je Thylane 15 let a je z ní skoro žena. Její půvab a krása jí zůstaly a prestižní značky se o ni pořád perou! A z kampaní si může jen vybírat! Už sice není ta malá holčička, ale v modelingu pořád září! Navíc má vlastní YouTube kanál a denně plní svůj Instagram sexy fotkami. Modeling se jí neomrzel a pořád ho miluje, takže o ní ještě hodně uslyšíme Podívejte se do galerie, jak vypadá dnes!

Související články

Další články