Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zažijte nejlepší orgasmus svého života: Vyzkoušejte naše tipy už dnes večer!

Pořádně se do toho opřete.
Zdroj: facebook
Velkému procentu žen se nepodaří dosáhnout orgasmu po celý svůj život. S našimi radami ho dosáhnete hravě. Stačí poslouchat své tělo a být v klidu. Nervozita vám při sexu nepřidá a přece nechcete, aby se z vašeho milování stal hon na orgasmus. To by se vašemu protějšku určitě nelíbilo.

V první řadě je důležité být přítomná. Pokud budete myslet na to, že je ještě potřeba naplnit pračku nebo utřít prach, milování se svým drahým si nejspíš neužijete. A myslete na to, že pro partnera jste nejvíc sexy, pokud jste uvolněná. Hrát můžete, jak chcete, ale váš protějšek pozná, když budete koukat, kde co lítá.

Komunikujte se svým partnerem. Rozhodně se mu nebojte říct, co se vám líbí. Uvidíte, že čím víc ho budete dirigovat, tím víc budete oba vzrušení. Pokud jste běžně submisivní samička, zkuste opak. Proměna v dominu pro něj bude příjemným překvapením.

Nebojte se být hlasitá. Je prokázáno, že když žena v posteli dává najevo uspokojení hlasitě, muži to obvykle ocení víc, než když je potichu jako myška. Stejně tak přidejte na pohybu. Nikdo nechce mít v posteli leklou rybu. Když do toho půjdete skutečně naplno, snadněji dosáhnete slastného vrcholu.

Související články

Další články