Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zažijte FANTAstický Halloween! Máme pro vás lístky na párty roku!

Párty roku!
Zdroj: Oficiální zdroj
Halloween je u nás stále populárnější! Každoročně jsou s ním spojené bláznivé i děsivé kostýmy, ale také černá a oranžová barva. Oranžová je i barvou oblíbené značky limonád FANTA, která si pro vás letos připravila zábavnou a fantastickými hosty napěchovanou párty FANTAstický Halloween!

Už vás omrzely každoroční dýňové dekorace a stále se opakující kostýmy? Chcete zažít Halloween jinak? Přijďte v pátek 30. října od 15.00 do Velkého sálu Lucerny v Praze a oslavte s Fantou FANTAstický Halloween.

Na téhle akci zažijete pořádnou dávku zábavy. Poslechnete si super koncerty hudebních interpretů a skupin, jako jsou Johny Machette, Voxel, Pavel Callta či ATMO music. Budete mít jedinečnou příležitost naživo vidět cool české a slovenské youtubery – Gogomantv, Shopaholic Nicol, Gabrielle Hecl a Jmenuji se Martin, kteří vás zasvětí do světa YouTube a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navíc pro ty z vás, kteří přijdete v halloweenském kostýmu, je připraveno speciální překvapení.

„Fanta je synonymem zábavy a hravosti. Našim fanouškům se proto snažíme nabídnout nevšední zážitky, díky kterým se rozhodně nebudou nudit. Na halloweenské párty v Lucerně vystoupí celá řada skvělých hostů a během večera nabídneme také spoustu doprovodných aktivit. Pokud chcete popustit uzdu své fantazii a vyzkoušet si na vlastní kůži bodypainting, facepainting či dokonce speciální zombie focení, nesmíte na této párty chybět,“ uvedl za organizátory akce Jakub Will Loos, brand manažer značky Fanta.

Vstupenky na FANTAstický Halloween lze koupit pouze v předprodeji ZDE nebo ZDE.

My pro vás navíc máme 6 eXtra lístků!

Stačí, když odpovíte na následující otázku a správnou odpověď nám zašlete na eva.tluchorova@extra.cz

Kolik zpěváků a youtuberů na akci vystoupí?

  • A) 3
  • B) 8
  • C) 12

Pro nápovědu můžete navštívit FB stránky FANTAstického Halloweenu ZDE.

Nenechte tuhle akci jen tak vyšumět!

Související články

Další články