Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Zazařte na sociálních sítích s HUAWEI nova 9

Zazařte na sociálních sítích s HUAWEI nova 9
Zdroj: Huawei
Huawei nova 9

Kompozice, sestříhání záběrů do videa a další úpravy - to všechno zní jako fuška, ale zachycení momentek, které se dají okamžitě sdílet, je snadnější než kdykoli předtím s nejnovějším modelem HUAWEI nova 9. Huawei byl vždy na špici fotografování smartphony a nova 9 tento trend následuje. Podívejte se, co všechno umí.

HUAWEI nova 9 dostojí pověsti značky pro vysokou kvalitu fotografií. Smartphone se pyšní čtyřnásobným fotoaparátem s umělou inteligencí. Je vybaven novým 50Mpx systémem Ultra Vision Camera, 32Mpx předním fotoaparátem a technologií fotoaparátu vlajkové lodi, jak je u řady HUAWEI nova již tradicí. Výkonné technologie, jako je pole barevných filtrů RYYB a XD Fusion Engine, zvyšují kvalitu snímků pořízených smartphonem a pomáhají zachovat každý detail. Fotoaparát HUAWEI nova 9 a bohatá sada různých režimů fotografování nabízí bezkonkurenční zážitky z fotografování, natáčení videa a úprav.

Ozdobte svůj profil na Instagramu nádhernými snímky pořízenými 50Mpx fotoaparátem Ultra Vision

HUAWEI nova 9 je vybaven systémem Ultra Vision Camera na zadní straně telefonu. Systém fotoaparátů zahrnuje 50Mpx hlavní fotoaparát RYYB se snímačem 1/1,56 palce - dosud největší na smartphonu řady HUAWEI nova - 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát, hloubkovou kameru a 4cm makro fotoaparát. Výkonný hardware spolupracuje se softwarem třídy vlajkových lodí a umožňuje uživatelům pořizovat vysoce kvalitní obsah od fotografií nočního panoramatu města, portrétů s krémovým bokehem až po úchvatné makrosnímky. Díky jedinečnému poli barevných filtrů RYYB (CFA), které jsou exkluzivní pro vlajkové smartphony Huawei, dokáže snímač zachytit o 40 % více světelného příjmu než jiné fotoaparáty smartphonů, které používají snímač RGGB CFA. Světlo navíc umožňuje fotoaparátu nova 9 vytvářet mnohem jasnější snímky při fotografování za slabého osvětlení, což dále zlepšuje všestrannost fotoaparátu.

Zazařte na sociálních sítích s HUAWEI nova 9

Ukažte světu, že jste krásní

Jak se mohou odborníci na sdílení na sociálních sítích obejít bez dobrých selfie? Přední fotoaparát HUAWEI nova 9 s rozlišením 32 Mpx je vybaven velkým 1/2,8" snímačem s vysokým rozlišením a schopností snímat světlo. Přední i zadní fotoaparát telefonu HUAWEI nova 9 umožňuje pořizovat fotografie a videa ve vysoké kvalitě. Díky revoluční technologii XD Fusion Engine, kterou Huawei používá ve svých vlajkových lodích, si každá fotografie a video pořízené fotoaparátem HUAWEI nova 9 zachovává dokonalé detaily.

Selfie pořízené telefonem HUAWEI nova 9

HUAWEI nova 9 nabízí také zkrášlující efekty pro selfie, díky nimž jsou odstíny a textury pleti autentičtější a přirozenější na pozadí složitých světelných zdrojů a pozadí a zároveň reprodukují detaily obličeje. Jedinečné algoritmy Huawei Super Night Selfie navíc využívají umělou inteligenci ke zvýšení jasu tmavých míst a snížení digitálního šumu na fotografiích. Díky těmto funkcím budou všechna selfie pořízená telefonem HUAWEI nova 9 připravena k publikování na internetu od okamžiku, kdy stisknete spoušť.

Posaďte se na režisérské křeslo s funkcí Dual-View Video

Ať už natáčíte svého domácího mazlíčka, své přátele na narozeninové oslavě nebo cestu při stěhování na univerzitu, vždy existují dvě strany příběhu - to, co je před objektivem, a to, co je za fotoaparátem. S funkcí kontinuálního záznamu zepředu/zezadu můžete zachytit obě strany v jednom videu bez nutnosti následných úprav a s funkcí Dual-View Video můžete dokonce zobrazit obě perspektivy najednou. Přední i zadní kamera telefonu HUAWEI nova 9 podporují natáčení 4K videa při 30 snímcích za sekundu a podporují stabilizaci videa AIS. Vysoké rozlišení a vysoká snímková frekvence přinášejí lákavé detaily a plynulý pohyb pro dokonalý zážitek z videa. Pokud byste chtěli přidat trochu šmrncu, je tu také vestavěná podpora pro zpomalené a časosběrné natáčení videa. S tolika nástroji ve svém arzenálu budou vaše kanály na sociálních sítích plné zábavného, zajímavého a velmi poutavého obsahu.

Zazařte na sociálních sítích s HUAWEI nova 9

Úprava videí TikTok je hračka

HUAWEI nova 9 je vybaven funkcemi Video Search, One-Click Video Creation a Petal Clip, které umožňují snadnou úpravu právě pořízených videí. HUAWEI nova 9 podporuje sémantické vyhledávání, které umožňuje vyhledávat fotografie nebo videa v galerii zadáním klíčových slov. Chcete-li vyhledat snímky nebo záběry k úpravě a sdílení online, stačí zadat klíčová slova popisující obsah a HUAWEI nova 9 vygeneruje seznam obsahu, který odpovídá vašemu popisu.

Funkce One-Click Video Creation je pohodlná funkce pro úpravu videa zabudovaná do Galerie. Jednoduše najděte video, které chcete upravit, a můžete vybrat filtry, hudbu na pozadí a další prvky, díky kterým vaše videa zazáří. Bez složitých úprav vám funkce One-Click Video Creation v telefonu HUAWEI nova 9 umožní v mžiku sdílet vaše oblíbená videa s ostatními. Také si můžete vybrat aplikaci Petal Clip, která poskytuje různé šablony pro úpravu příběhů, různá témata videí a hudbu z formuláře HUAWEI Music. Stejně snadno použitelná aplikace Petal Clip umožňuje upravovat právě pořízená videa, což je ideální pro nahrání dalšího videa na TikTok nebo Instagram Reel.

Zazařte na sociálních sítích s HUAWEI nova 9

Kromě toho se při stahování aplikací prostřednictvím AppGallery můžete těšit na řadu prémiových, vylepšených a intuitivních funkcí. Aplikace jako PicsArt Photo Editor jsou vybaveny nejnovější vylepšenou sadou fotoaparátů HMS Core 6.0, která podporuje fotografické funkce s umělou inteligencí, jako je Sensor HDR, efekty bokeh, stabilizace videa, režim AI Movie a další. Prostřednictvím funkce videa v aplikaci můžete také pořídit dokonalý záběr.

Nikdy není pozdě vylepšit svou image na sociálních sítích. Dopřejte si náskok s novým smartphonem HUAWEI nova a využijte naplno všechny jeho funkce a fotoaparát a pusťte se do úpravy svého profilu. Díky AppGallery a HMS Core jsou nyní prémiový obsah a služby snadno dostupné. Pořiďte si HUAWEI nova 9 ještě dnes a začněte svůj vzestup ke hvězdám sociálních sítí.

Související články

Další články