Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zažalovaná Vondráčková na ústupu: Jsem připravená se s Plekancem dohodnout!

+ Dalších 13 fotografií
V průběhu posledních několika dní nabrala válka mezi Tomášem Plekancem (36) a Lucií Vondráčkovou (38) zcela nové rozměry. Poté, co si hokejista postěžoval, že za ním synové nemohou přiletět, zveřejnila zpěvačka prohlášení s tvrzením, že jí Plekanec zažaloval za únos dětí. Kvůli této žalobě jim měly být zabaveny pasy, což znemožňuje jakékoliv cestování. Vypadalo to, že se Lucie hodlá o syny rvát jako lev, teď se ale zdá, že jde svému expartnerovi z cesty.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková spolu byli od roku 2011 a v jisté době platili i za nejidyličtější slavný pár Česka. Letos se jejich vztah rozpadl jako domeček z karet a velká láska se změnila v extrémní nevraživost. Lucie a Tomáš si na sociálních sítích pěkně nakládají, tomu by ale teď mohl být konec. Lucie Vondráčková se totiž nechala slyšet, že až Plekanec přijede do Kanady, je připravená s ním dojít k rozumné dohodě.

Právník zpěvačky, jehož podpis je připsán pod prohlášení, které Lucie zveřejnila na svém Instagramu, se nyní vyjádřil pro server blesk.cz. „Tomáš Plekanec podal žalobu, jejímž předmětem je návratové řízení podle haagské úmluvy o občanskoprávních aspektech mezinárodních únosů dětí. O této žalobě budou rozhodovat kanadské soudy,“ vypověděl Petr Machálek. Dodává, že v rámci tohoto řízení zatím nebylo vydáno konečné rozhodnutí a soud proto uložil Lucii, aby odevzdala pasy obou synů.

Lucie Vondráčková se pro TV Nova vyjádřila, že doufá v rozumnou dohodu s otcem svých dětí. Plekanec prý může syny vidět, kdykoliv bude chtít.

Mohlo by vás zajímat

Další články