Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

"Zavržený" snoubenec Mesarošové vrací úder: Nevěřil jsem, s kým jsem celou dobu žil! A kopačky jsem jí dal já!

Zdroj: herminapress.cz
+ Další fotografie

Po našem včerejším textu o rozpadu vztahu Dominiky Mesarošové (29), zasnoubené s podnikatelem Markem, se nám tento ozval a nenadával, byť text pro něj nevyzníval dvakrát pozitivně

Gentlemansky přešel obligátní dotazování se, od koho informace máme, a dodal, že Dominice slíbil, že se k věci nebudou vyjadřovat. Nepožadoval korekce v původním textu, nevyhrožoval, nechtěl "protičlánek".

Přesto měl potřebu nám svěřit pár drobností, které považujeme za fér uveřejnit, protože jsme psali, že je superzadlužený a Dominika ho vykopala

"Nevěřil jsem na konci vztahu svým očím a uším, s kým jsem žil, abyste chápali, já ji opravdu miloval a zažili jsme spolu nádherný chvíle a měli plány. Ale když vás nakonec partnerka nutí zrušit i tu hodinu za půl roku, co se vidím se synem z prvního manželství s tím, že on vyroste i beze mě," říká Marek, který nevypadá na otce, který svou původní rodinou žije od rána do večera, naopak.

"Já vidím dítě skutečně minimálně, vůbec jsem proto Dominiku nepoznával, když mě nutila ho úplně odříznout, i přes to, že už tak je můj kontakt se synem opravdu sporadický."

Svou verzi má i k údajným obřím dluhům: "To cítím jako velkou křivdu, protože to o mně vyprávěla kdekomu. Prosím vás, s bývalou ženou provozuji na Malé Straně penzion, nestěžujeme si, ale samozřejmě máme i problémy, úvěr, hypotéka, ale zvládáme to podnikání i přes rozvod. K Dominice do baráku mi přišly dvě obsílky, které četla, na jedné z nich něco o dluhu přes sto tisíc, nic, co bych neuměl řešit a co by neřešil v podnikání kdekdo, nestačím se divit, co ze mě najednou je."

Marek jinak dalších dvacet minut mluvil o Mesarošové velmi slušně a my začínáme mít pocit, že ten, kdo měl sakra důvod trvat na absolutním embargu na informace pro bulvár, nebyl on, ale jeho bývalá snoubenka, ze které se bude zřejmě dlouho vzpamatovávat: "Víte, nejsem idiot, mám něco za sebou, ale tu holku jsem miloval, něco mě taky stála a já neměl problém, protože jsme byli šťastní, fakt jsem nevěřil, že po tom všem nebudu věřit, že na konci je to ta samá holka, co na začátku. A když jsme u toho konce, na šestý pokus jsem si prostě vzal tašku a odešel od ní, nikdo mi žádné kopačky pod stromeček nedával."

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články