Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zavřete tu BESTII! Lidé se bouří, za Marečka (†3) by měla pykat i TĚHOTNÁ SIMONA!

Zdroj: Archiv Simona T.
+ Dalších 28 fotografií
galerie vzkazů
Mareček (†3) by v březnu slavil narozeniny, ale zrůdná matka mu s přítelem přichystali jiný osud. Simona T. nechala svého malého synka utýrat jeho otčímem Josefem K., který měl chlapečka nesnášet a dle svědků ho mučil dlouhodobě. Mareček zemřel 16. února, až nyní ale padlo obvinění a zatímco Simona se toulá na svobodě, Josef byl obviněn hned ze dvou trestných činů. Lidé ale volají po spravedlnosti i pro matku chlapečka, která by podle nich měla rozhodně jít do vězení také!

Lidé volají po spravedlnosti pro Simonu T., která nechala svého synka utýrat a nečinně přihlížela zrůdnostem, které na něm jeho otčím páchal. Zatímco Josefovi K. hrozí za jeho hrůzné činy doživotí, matka utýraného Marečka je na svobodě a zatím to ani nevypadá, že by se na tom mělo něco změnit.

Podle komentujících na sociálních sítích by měla i Simona dostat spravedlivý trest. "Ještě by to chtělo zavřít tu matku, absolutně nechápu, že si vesele běhá venku," píše naštvaná uživatelka Facebooku. "Nechápu, proč je ona volná, viníci jsou oba," píše další.

Zatímco někteří komentující tvrdí, že i trest smrti by byl pro Josefa K. málo, jiní se zajímají spíše o osud Simony, která nechala svého syna umučit. Ta je podle dostupných informací těhotná právě s vrahem Marečka, a pokud tomu tak skutečně je, je pravděpodobné, že bude přihlíženo i k jejímu stavu.

Související články

Další články