Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zavřete oči, odcházím: Gabriela Partyšová dala po dlouhých 27 letech sbohem televizi Nova

Stylová Gabriela Partyšová.
Zdroj: Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Konec

Něco končí, ale něco nového začíná. Zřejmě tím se řídí moderátorka Gabriela Partyšová (46), která po sedmadvaceti letech odchází z televize Nova. Místo toho se přesouvá do jiného mediálního domu, kde bude mít svůj vlastní pořad, jak prozradila na sociálních sítích. 

Dlouhých sedmadvacet let strávila Gabriela Partyšová na půdě televize Nova, kam nastoupila jako teprve devatenáctiletá slečna. Jenže nyní se rozhodla udělat velký krok. Jak sama přiznala v rozsáhlém příspěvku na Instagramu, po profesní změně toužila již pět let.

Emotivní příspěvek

Na své sociální sítě přidala dojemný komentář, v němž zavzpomínala na roky strávené na Nově, které ji mnohým věcem naučily. Děkuji televizi Nova, kde jsem začínala ve svých 19 letech ještě v době pana Vladimíra Železného a kde jsem v praxi 'vystudovala' televizní řemeslo. Dlouhých 7 let jsem redaktorovala, seděla ve dne v noci ve střižnách, než se dostala na místo moderátorské. V jisté době jsem také mystifikovala národ i šéfa televize Nova Železného svým alter egem Rebekou, která moderovala pořad Eso,“ napsala. „TV Nova mi dala moderátorsky ochutnat velké přímé přenosy, jako je Český slavík, Česká Miss… děkuji za důvěru. Děkuji také za 7 krásných let, kdy jsem vstávala s budíkem ve tři čtvrtě na čtyři do Snídaně s Novou, a také děkuji za možnost uvádět celebritní pořady,“ napsala

„Mám ráda v životě přirozený vývoj. Ráda uzavírám životní etapy. Děkuji za novou pracovní příležitost mediálnímu domu BigBoard, který je mimo jiné lídrem v oboru venkovní reklamy v České republice. Nedávno se stali i majiteli PRAHA TV a já jsem přijala místo kreativní ředitelky této televize s možností moderovat vlastní pořad,“ dodala emotivně Partyšová.

Doporučené video: Rozhovor s Gabrielou Partyšovou:

Zamilovaná Partyšová

Kromě nové pracovní zakázky se Partyšové daří i v osobním životě. Již nějaký čas tvoří pár s movitým podnikatelem Igorem Faitem.Miluji na něm to, jak se na mě dívá. Mám pocit, že vždycky, když se na mě podívá, se celá rozechvěji, a to už jsme spolu přes dva roky. Je to prostě chlap, který mi velmi imponuje a také k němu vzhlížím, a já si myslím, že pro nás holky je strašně důležité k tomu chlapovi vzhlížet. Byla bych moc ráda, kdybych k němu vzhlížela až do smrti,“ přiznala před časem pro eXtra.cz.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy