Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zavřeli youtubera MikeJePan! Je v cele! Co provedl? Nebo si to celé vymyslel?

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 13 fotografií
Youtuber MikeJePan měl 22. dubna ve dvě hodiny ráno dopravní nehodu, při které došlo ke zranění. Je zavřený na cele předběžného zadržení a je obviněný ze dvou trestných činů, konkrétně z ublížení na zdraví a z ohrožení pod vlivem návykové látky. Toto vše tvrdí jeho právník. Ale další okolnosti naznačují, že je to od youtubera podvrh. Policie ani záchranka o žádné nehodě totiž nic neví...

Youtuber MikeJePan měl 22. dubna kolem 2. hodiny ranní dopravní nehodu. Skončil v cele předběžného zadržení a vyslýchala ho policie, kde popsal průběh dopravní nehody. Dalšími účastníky nehody byli další 4 lidé z vozidla Škoda Octavia To tvrdí jeho právník. Problémem je, že žádná taková nehoda v policejním hlášení není... A žádnou nehodu v noci neřešili ani záchranáři.

MikeJePan je dle právníka obviněný ze dvou trestných činů, konkrétně z ublížení na zdraví a z ohrožení pod vlivem návykové látky.

Mika po nehodě údajně převezli na Bulovku za účelem vyšetření, zda je zdravotně způsobilý k zadržení. Zdravotně způsobilý byl, a tak byl převezen do cely předběžného zadržení. Zatím není stále jasné, kdy bude Mike propuštěn. Je odřízlý od světa a nemůže s nikým komunikovat, pouze se svým právním zástupcem Na cele nemá vůbec nic, není tam denní světlo a na oknech jsou mříže.

K dispozici má jen papírové prostěradlo a kouká celou dobu do stropu, kde svítí světlo...

Další youtubeři ale tvrdí, že celé je to od MikeJePan jen podvod na důvěřivé fanoušky.

A že jde nejspíše o podvod na fanoušky vzkazuje i policie. Žádná nehoda se totiž nestala...

Související články

Další články