Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zavraždil Pavel Paur svou ženu? Policie našla v ložnici na stěnách krvavé stopy!

Zavraždil Pavel Paur svou ženu? Policie našla v ložnici na stěnách krvavé stopy!
Zdroj: archiv Facebook
+ Dalších 18 fotografií
Zmizení Jany Paurové
Od té doby, co speciální vyšetřovací tým TEMPUS vtrhnul po sedmi letech do domu Pavla Paura, vyplouvají neustále na povrch nové informace. Tentokrát vyšlo na světlo, že policisté při vyšetřování v roce 2013 našli na stěně ložnice krev. Tento fakt zase o něco víc přispívá podezření, že Paur svou ženu Janu zavraždil a její tělo někde ukryl.

"Paní Paurová se nám svěřila, že ji manžel bije, zamyká před ní jídlo a odmítá opravit pračku, i když ji vzhledem k počtu dětí nutně potřebovala. Neměla od něj dostatek peněz na chod domácnosti,“ tvrdila pracovnice sociálky u výslechu v roce 2013. Pavel Paur měl údajně svou ženu fyzicky týrat, což potvrdili i někteří sousedé a rodinní známí.

Manželství bylo divoké

Že ve skutečnosti k násilí opravdu došlo, podporuje i fakt, že kriminalisté našli na stěně ložnice krvavé stopy, které měly patřit Janě Paurové. Informoval o tom web iRozhlas. Paur krev vysvětloval tím, že se s Janou často hádali a občas docházelo k potyčkám. Manželství označil jako divoké.

Paurová má na několika fotkách velké modřiny na rukách, což podle mnohých Paura z domácího násilí usvědčovalo. Ten se ale hájil, že ženu nebil. Modřiny Janě vznikly na těle prý tím, když se jí její muž snažil chytit, aby ji uklidnil při jedné z jejich hádek. Tvrdil, že ho Jana měla dokonce napadnout.

Sousedé nevěří, že by odešla

Jana Paurová zmizela před sedmi lety. Pavel Paur pak tvrdil, že během noci vylezla z okna ložnice a odešla. Tomu ale nechtějí věřit známí a sousedi, protože doma nechala kromě manžela i dva syny, pro které prý žila. Policie tak už tehdy prohledala celý dům a hlavním podezřelým byl právě manžel zmizelé Pavel. Vyšetřovatelé si už tehdy mysleli, že Janu zabil a její tělo někde zakopal. Dokázat se to ale nepodařilo.

Před nedávnem vtrhli policisté do domu znovu. Na místě strávili několik dní a našli další vodítka ke zmizení Jany. "Kriminalisté dnes (v pátek) v noci ukončili provádění policejních úkonů v rodinném domě na Lounsku. Na místě zajistili stopy a předměty, které nyní budou předmětem zkoumání,“ napsali policisté na Twitteru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy