Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zavraždil Jim Carrey svou přítelkyni? Komediální hvězda čelí obvinění, že Cathrionu ufetoval k smrti

Zdroj: Instagram, profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Hollywoodská hvězda Jim Carrey má obrovský problém. Objevilo se podezření, že svou přítelkyni Cathrionu White ufetoval k smrti. Jim jí prý poskytl obrovské množství drog a křehká kráska zemřela.

Jim Carrey bude čelit obvinění za vraždu jeho přítelkyně Cathriony White. Naznačil tak soudce, který nechce smést ze stolu žalobu, kterou na Jima Carrey podala matka a bývalý manžel zemřelé Cathriony White.

Brigid Sweetman, matka nebohé Cathriony tvrdí, že Jim Carrey poskytl drogy, po kterých se následující den předávkovala její dcera.

„Pan Carrey ji hluboce miloval a tak je jasné, že celý tento proces pro něj bude velice bolestivý,“ uvedl právní zástupce slavného herce.

Soudce potvrdil, že se dále hodlá zabývat novými důkazy a že rozhodně není ochoten přistoupit k poslední fázi soudního procesu.

Smrt Cathriony White byla nejprve označena za sebevraždu, další detaily by se od policie v Los Angeles měly dostat na veřejnost v půlce června. O vyšetřování mimo jiné informuje web metro.co.uk.

Pětapadesátiletý herec, kterého proslavily například komedie Maska a Blbý a blbější, logicky všechna obvinění popřel. Carrey uvedl, že to považuje za lstivý a nelidský útok na jeho osobu.

Související články

Další články