Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zavražděné Nině se splní celoživotní sen: Rodina zveřejnila dojemné prohlášení

Zavražděné Nině se splní celoživotní sen: Rodina zveřejnila dojemné prohlášení
Zdroj: archiv extra.cz
smutný příběh
Pátrání po čtyřiadvacetileté Nině H. mělo tragický konec. Tělo mladé dívky našli policisté v oboře Hvězda. Zdrcená rodina zesnulé dívky poděkovala všem, kteří se do pátrání zapojili. Zároveň oznámili, že mají v plánu splnit dívčin velký sen.

Téměř celá republika od soboty pátrala po zmizelé Nině a Janovi, se kterým si byla dívka blízká. Pátrání mělo bohužel tragický konec. Policisté našli dívčino tělo v oboře Hvězda. Podle nich zemřela v pátek 6. listopadu násilnou smrtí.

Jan, se kterým byla naposledy viděna, skočil týž den pod metro. Rodina zesnulé dívky zveřejnila prohlášení, kde poděkovala všem, kteří pomáhali s pátráním po Nině. "Rádi bychom poděkovali všem lidem, kteří se podíleli na pátrání po Nině. To obrovské množství lidí, které bylo ochotno se zapojit a spojit se, nás všechny dojalo a vážíme si každého z vás. Děkujeme! Stejně tak bychom chtěli vyjádřit díky i kriminální policii za profesionální a hlavně lidský přístup," napsala zdrcená rodina.

Splnění velkého snu

"Měli jsme 24 let to štěstí mít v rodině takové sluníčko, jako je Nina. Rozsvítila nám každý den a jsme si jistí, že všichni její přátelé to cítili stejně. To, že jsme o ni přišli, je pro nás obrovská rána, kterou nevíme, jestli kdy v životě bude možné zacelit," pokračovala rodina.

Podle pozůstalých byla Nina výjimečný člověk, chtěla svůj život zasvětit pomoci druhým. "Nina byla obrovsky laskavá, svůj život zasvětila pomáhání lidem. Byla to veselá, kreativní, chytrá a krásná holka, která toho v životě měla ještě tolik před sebou," uvedla dále rodina.

Rodina se rozhodla, že na počest zesnulé dívky postaví domov důchodců. Byl to totiž její největší životní sen. "Měla spoustu snů, největším z nich bylo postavit domov důchodců po vzoru těch dánských, které ji velice oslovily. Proto se co nejdříve chystáme uspořádat sbírku, abychom tento sen mohli přivést k životu. Každý příspěvek bude cihlou k postavení Ninina snu, díky kterému bude moci i nadále pomáhat ostatním," zakončila rodina.

Související články

Další články