Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zavražděná Victoria Velvet se dala dohromady s manželem ve slavném baru sportovců. Spletla si ho s hollywoodskou hvězdou

Victoria Velvet s manželem Davidem Thomasem Blythem.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Seznámení

Zpěvačka Victoria Velvet (†40) byla násilně zavražděna ve svém domě v turecké Ankaře. Tamní policie pracuje s verzí, že ji měl zabít její manžel David Thomas Blyth (†53), který měl poté spáchat sebevraždu. Jejich vztah přitom vypadal pohádkově, společně žili v honosném bytovém komplexu, vychovávali tři děti a letos měli dokonce oslavit osmnácté výročí vztahu. Ten měl podle informací Blesku začít ve známém pražském baru.

Česká zpěvačka Victoria Velvet se se skotským podnikatelem Davidem Thomasem Blythem poprvé poznala v roce 2006. Podle informací Blesku k jejich osudovému setkání došlo v pražském baru Kozička, který je populární hlavně mezi sportovci.

„Potkala ho v centru Prahy, ve známém baru Kozička. Byla opilá a myslela si, že sbalila hollywoodskou hvězdu. Měla za to, že ho viděla někde v televizi. Ráno po probuzení zjistila, že to tak není, ale společně se tomu zasmáli, a tak vznikla jejich velká láska,“ prozradila Victoriina kamarádka Blesku.

Přestěhovali se k sobě

Od té doby spolu udržovali vztah na dálku, v roce 2019 se ale rozhodli k radikálnímu kroku. Její manžel se jako majitel ropné společnosti usadil v Turecku a Victorie se za ním i s jejich třemi dětmi Davidem, Annabelle a Zacharym přestěhovala. „Turecko je velmi konzervativní. Manžel řekl, že se musím rozhodnout. A rodina je pro mě důležitější, tak jsem se rozhodla,“ řekla v SuperChatu, když v dubnu tohoto roku navštívila Česko. Letos měli dokonce oslavit osmnácté výročí vztahu a desetileté výročí svatby.

K vraždě Victorie mělo dojít v úterý 11. června po hádce mezi manželi. Redakce eXtra.cz zjistila, že za hádkou měly údajně stát časté Blythovy nevěry a Victorie od něj chtěla odejít. Turecká policie pracuje s verzí, že ji manžel zabil a následně se sám zastřelil. V jejich domě v luxusním bytovém komplexu Vera İncek Villaları byly navíc i jejich tři děti, z nichž nejstarší David posléze zavolal policii, jak uvádějí turecká média, například Hürriyet.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy