Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

EXKLUZIVNĚ! Závratná investice Leoše Mareše: Koupil luxusní byt za 39 milionů, má velikost menšího hangáru

EXKLUZIVNĚ! Závratná investice Leoše Mareše: Koupil luxusní byt za 39 milionů, má velikost menšího hangáru
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
bydlení
Hvězdné manžele Leoše Mareše (44) a Moniku Marešovou (39) čeká velká životní změna! Společně si pořídili nové bydlení, o kterém se obyčejným smrtelníkům ani nezdá, a už brzy se budou stěhovat. Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, střešní byt v nově postaveném domě v katastrálním území pražského Břevnova má i s terasami 403 metrů čtverečních.

Stěhování

Leoš Mareš (44) na svém Instagramu sdílel dopis od současných dospívajících sousedek, které mu napsaly, jak jim je líto, že se bude stěhovat z jejich ulice. O tom, že se dvojice rozhodla opustit pronájem a jít do vlastního, se ví už déle, že už je ale hotovo, to je úplně čerstvá informace.

Od jara se v médiích zuřivě spekulovalo, kde páreček zahnízdí. Opakovaně se psalo o jednom projektu na Praze 4, ten se ale nakonec ukázal jako úplně lichý tip.

Leoš Mareš nakupoval za 39 milionů

Podle katastru nemovitostí si totiž Mareš s manželkou Monikou Marešovou (39) rukou společnou a nerozdílnou pořídili rozlehlou střešní bytovku na katastrálním území pražského Břevnova v nově postaveném bytovém komplexu.

Celkem zaplatili 39 321 855 korun. V částce je zahrnuta i cena za rovnou tři garážová stání (1,26 milionu korun) nebo klientské úpravy ve výši 2,2 milionu. Ty spočívají například ve změnách původních dispozic z 5+kk na 4+kk.

Menší hangár

A v číslech pokračujeme. Penthouse v pátém nadzemním patře budovy má opravdu rozlohu menšího hangáru: samotný obytný prostor má 257,1 m2 podlahové plochy a náleží k němu i tři terasy: dvě severní mají 31 metrů čtverečních, největší jižní pak 114,8 m2.

Do práce se Leoš z nového domova dostane autem pohodlně, před sídlem rádia Evropy 2 nedaleko pražského Nuselského mostu zaparkuje už za osmnáct minut po vyjetí z garáže. A kdyby se mu někdy chtělo zkusit, jaké to vlastně je, cestovat hromadnou dopravou, tramvaj mu jezdí hned před domem.

Bydlení jako ze sna

Okolí bytu je parádní. V docházkové vzdálenosti má jednu z vyhlášených nemocnic, zahrady a parky, školky a prestižní školy, snadno se dostane také na blízké letiště. A pěšky by určitě zvládl třeba i návštěvu zpěváka Pepíčka Zímy, který bydlí nedaleko Obory Hvězda.

Zkrátka ze všeho, z lokality i samotného bytu, je vidět, že Leoš Mareš umí žít a na novém hnízdečku lásky pro svou Moniku vůbec nešetřil…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy