Stal se mistrem Evropy v rallye, v rámci evropského šampionátu vyhrál šest závodů, a dokonce vyhrál i čtyři závody v rámci mistrovství republiky (včetně Barum Rally). To vše jsou úspěchy sympatického Jana Kopeckého (35). Jenže v jeho soukromém životě se mu zase tak moc nedaří.

Sice má po boku krásnou přítelkyni Evu Šlapetovou, ale doma jim to zřejmě skřípe. Svatbu odložili, a jak se zdá, Eva se věnuje i jiným mužům než tomu svému.

Do redakce eXtra.cz se totiž dostala informace, že krásná Eva má hodně blízkého kamaráda. Prý se hodně kamarádí s manažerem skupiny No Name a bývalým manažerem skupiny Nightwork Filipem Šmídem (31). Je jejich vztah opravdu tak divoký?

Filip Šmíd má na sociální síti plno společných fotek, na kterých se usmívají a je vidět, že si kamarádství hodně užívají. Takže se zdá, že Eva svého blízkého kamaráda moc neskrývá.

Sám mistr Evropy Kopecký se snaží být v klidu. Podle něj je nesmysl, že by to Eva s někým táhla. „To si myslím, že je úplný nesmysl. Jsem o tom přesvědčený,“ řekl Kopecký, který své přítelkyni věří, že Filip je jen její kamarád. Neskrýval ale, že je pořádně v šoku!

Oslovili jsme i manažera kapely No Name Filipa Šmída, aby se k jejich blízkému kamarádství vyjádřil. „Nezlobte se prosím, ale nerad bych to zbytečně veřejně rozmazával,“ řekl redakci eXtra.cz.

Eva svůj vztah brání zuby nehty. „Je to úplný nesmysl a hlavně nechci, aby se to dotklo přítele,“ řekla pro eXtra.cz Eva Šlapetová. „Já jsem si myslela, že jsme kamarádi, ale asi nejsme,“ tvrdí o Filipovi Eva, která chce hlavně chránit svého přítele.

„On si asi myslel, že něco bude nebo já nevím co, ale on moc dobře ví, že já jsem zasnoubená,“ brání se Eva, která prý miluje jen svého přítele, protože je ten nejlepší chlap na světě. Jak to je ale doopravdy ví jen Filip a Eva…