Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Závodník Fittipaldi natáčí český film: Oslňoval svou osobností. Byla čest ho potkat, říká Grossová

Závodník Fittipaldi natáčí český film: Oslňoval svou osobností. Byla čest ho potkat, říká Grossová
Zdroj:
+ Dalších 9 fotografií
Emerson Fittipaldi
Po boku českých hvězd se poprvé objeví i světoznámý Emerson Fittipaldi. Ten si zahraje sám sebe v novém filmu Stáří není pro sraby od režiséra Tomáše Magnuska. O setkání se závodníkem pro eXtra.cz promluvila i Natálie Grossová. Ta nyní s Jiřím Krampolem připravuje píseň k filmu.

Hvězda formule 1 Emerson Fittipaldi překvapil mnoho lidí tím, že ke spolupráci na českém filmu Stáří není pro sraby vůbec přistoupil. Dvojnásobný mistr světa se tak na filmových plátnech objeví po boku Martina Dejdara, Jiřího Krampola, Tomáše Matonohy nebo Dominiky Myslivcové (25). Sám závodník si v celovečerním filmu zahraje úplně poprvé. Je však naprosto nadšený. "Roli mi ušili na míru, zahrál jsem si sám sebe,“ vtipkoval po natáčení Fittipaldi.

Oslnil svou osobností

O tom, jaké bylo setkání s legendárním závodníkem, se rozpovídala i operní zpěvačka Natálie Grossová. "Je pro mě obrovská čest potkat právě Fittipaldiho. Potkala jsem se s ním až nyní, ale působí na mě jako strašně milý člověk," řekla Grossová pro eXtra.cz. Ta se po boku Emersona objevila i před kamerou. Podle ní však ale není vůbec jisté, zda nakonec ve filmu bude. "S Jiřím Krampolem ale chystáme píseň, která ve filmu možná zazní," prozradila Grossová.

V hlavní roli jsou sny

Připravovaná komedie pojednává o třech starých kamarádech, kteří se chystají na poslední výlet ve svém životě. Během něj si plní svá přání. Postava Jiřího Krampola si tak přeje setkání právě se závodníkem Emersonem Fittipaldim. Sen se mu nakonec za pomoci skupiny dalších lidí vyplní. "Film je o tom, že lidé něco v životě dokážou a mají něco za sebou. Na sklonku jejich života však mají ostatní tendenci na ně zapomenout a to je prostě špatně," ukončil Tomáš Magnusek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy