Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Závistiví Češi se trapně obuli do sexy Moniky Koblížkové: Jsi jak reklama na hlad, běž se najíst

Monika je zkrátka dokonalá žena.
Zdroj: instagram
Předchozí Další
+ Dalších 45 fotografií
Oblíbený moderátor Leoš Mareš (41) vzal svoji nádhernou snoubenku Moniku Koblížkovou (36) na dovolenou do ráje. Bora Bora je opravdu kouzelné místo a podle fotek je vidět, že si pobyt oba dva náramně užívají. Očividný luxus ale v některých hloupých Češích vzbudil závist a neodpustili si uštěpačné řeči na Moničinu postavu. Nejspíše už nevěděli, kam kopnout, a tak se začali vyjadřovat v tom smyslu, že krásná Monika by se měla konečně najíst. Přitom má brunetka naprosto dokonalou postavu, po které touží tisíce žen v Česku.

Je vidět, že si Leoš Mareš (41) svoji snoubenku Moniku Koblížkovou náležitě hýčká a rozhodně na ní nešetří. V posledních pár měsících procestovali plno zemí a destinací. A proč taky ne, oba dva tvrdě makají, tak si také zaslouží řádný odpočinek.

V srpnu vzal moderátor půvabnou Moniku do New Yorku, pak do Anglie, odkud odcestovali na prosluněné Maledivy. Závěr roku snad nemohl být hezčí. Monika a Leoš strávili Silvestr v Las Vegas. Jediné, co jim možná trochu zkalilo celý pobyt, byla nemocná Monika, která by si to užila jistě mnohem více, kdyby byla zdravá.

Ale to vůbec nevadí, protože hned po oslavách příchodu nového roku odletěli do ráje na zemi. Z Bora Bora posílají prostřednictvím sociálních sítí úžasné fotky. Zejména ty, na kterých je Monika stojí opravdu za to.

Jenomže to bychom nesměli být v Česku, aby se neobjevilo pár škarohlídů, kteří už evidentně nevěděli, coby, a tak se začali navážet do Moničiny postavy. "Měla by ses najíst," píše pod fotkou na Leošově profilu paní, která si může o dokonalé postavě, jakou má Monika, nechat leda tak zdát.

"Leoši, dej jí najíst," píše další chytrák, který nemá pojem o tom, jak vypadá pořádně krásná žena. Někteří lidé, když chtějí, tak umí být úplně zbytečně krutí. Monika má naprosto perfektní postavu a vypadá senzačně. Tak snad si z podobných hlupáků nic nedělá.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy