Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Závislosti mu totálně zatemnily mozek: Pomeje vymazal dceru Aničku ze života!

Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 25 fotografií
RODIČ NA BATERKY
Herec Jiří Pomeje (53) se už pomalu chystá do léčebny, kam ho chce zavřít tatík s nejlepším kamarádem, protože poslední dobou už vůbec nevnímá a ani neví, co je za den. To se bohužel projevilo i na tom, že jako by úplně zapomněl na dceru, kterou jinak miluje!

Jiří se právě chystá na léčbu nohy, po které bude následovat cesta do „odmašťovny“, jak nazývá psychiatrii jeho nejlepší kámoš a zároveň mecenáš Pavel Pásek. Do té doby ho už ale novináři stihli vyfotit, jak si z obchodu přináší kartón piva, takže mu asi otec, který na něj dohlíží, zatím absolutní abstinenci nepřikázal.

Celá rodina se však vážně modlí, aby v brzké době absťáky při léčení zvládl a vrátil se ten starý dobrý Jirka.

„On je v jádru hodný člověk. Trošku sice všechno dělá jenom z důvodu, že z toho má nějaký prospěch, ale není zlý. Nicméně se s ním momentálně absolutně nedá komunikovat,“ prozradila eXtra.cz jeho stále žena Andrea Pomeje.

Kašle na dceru?

Pak ale přišla s větším kalibrem.

„Za posledních čtrnáct dní se na svou dceru nebyl schopný ani zeptat. Ani jedinkrát! Vůbec ho nezajímalo, jestli malá něco nepotřebuje, jestli je v pořádku. Nic takového. Místo toho mi dělal strašné žárlivé scény. Přitom kdyby chtěl, může si brát Aničku každý den. Jenže pro Jirku v jeho stavu je zajímavější řešit, že mám Petra, v deliriích si vytvářet bujné fantazie o adopcích Aničky a podobně. Takže budu jedině ráda, když se dá do pořádku. A fakt se nemusí ničeho bát. S Aničkou mu nikdy nebudu dělat problémy,“ dodala Andy, u které se prý střídají chutě manžela obejmout a domluvit mu s těmi, kdy by ho nejradši praštila.

Související články

Další články